חדשות כלכלה

שיתוף פעולה בין לשכת המסחר ניו יורק ולשכת המסחר ירושלים

במפגש בין נציגי לשכת המסחר הישראלית והניו יורקית נידונו דרכים לקידום ההזדמנויות העסקיות בין הלשכות

חדשות ספונסר 16/07/2019 15:57

א+א-

השבוע (14.7.19) הגיעה משלחת בראשות יו"ר תחום הטכנולוגיה והסייבר של לשכת המסחר בירושלים, זוהר קמחי, ללשכת המסחר בניו יורק בראשות הנשיא מארק יפה, והלנה נאט, מנהלת לשכת המסחר בעיר ניו יורק רבתי.

 

במפגש נידונו הדרכים לקידום הסחר וההזדמנויות העסקיות בין הלשכות, לקראת חודש ספטמבר בו יערך אירוע רשת גדול משותף ויוצגו מספר מיזמים לקהילה העסקית בין המדינות.

 

מנהלת לשכת המסחר בעיר ניו יורק רבתי הלנה נאט, הציגה את הפעילויות של הלשכה בניו יורק ולאחריה התקיים סיור מקיף בלשכת המסחר ניו יורק. במסגרת הסיור נלמד, כי המשימה של לשכת המסחר ניו יורק, היא לשפר את האקלים העסקי ואת איכות החיים של ניו יורק מטרופולין עבור עסקים, עובדים, תושבים ומבקרים. היא מספקת שירותים בעלי ערך ליותר מ -30,000 מנהיגים עסקיים ואזרחיים המייצגים את עמוד השדרה של הקהילה העסקית של ניו יורק.

 

ראש תחום הטכנולוגיה והסייבר של לשכת המסחר בירושלים, זוהר קמחי: "התרשמתי מאוד מפעילותכם ולראייתי שתי הלשכות ירושלים וניו יורק, דומות מאד בפעילותם והמטרות אותן הציבו לקידום רווחת חבריהם בקהילה העסקית והפלטפורמות אותם מעמידות להרחבת ההזדמנויות העסקיות".

 

נשיא לשכת המסחר ניו יורק, מארק יפה: " לשכת המסחר בניו יורק מתכוננת לאירוע רשת גדול במהלך ספטמבר, ואני מביע תקוותי כי צוות המשלחת הישראלית של לשכת המסחר ירושלים, ייקח חלק פעיל באירוע שבמסגרתו נוכל להכריז על הסכמתנו ההדדית לקידום נושאים משותפים לפיתוח המסחר וקירוב הלבבות בין חברנו בין שתי הלשכות".

 

קמחי, הזמין את נשיא הלשכה בניו יורק וצוותו לבוא לבקר אותנו בירושלים, כאורחי כבוד של לשכת המסחר ירושלים. הנשיא יפה, השיב בחיוב. עוד סוכם בין הצדדים על בחינת תאריך לקידום המפגש של שתי הלשכות ירושלים וניו יורק. בסיום המפגש אמר קמחי: "מצאתי בלשכה הגדולה בניו יורק, מקום חם וידידותי המעוניין לאמץ את ההזדמנות ולהדק את הקשר והידידות עם לשכת המסחר בירושלים ועל ידי כך לחלוק עם שני נשיאי הלשכות הזדמנויות עסקיות גדולות יותר ושיתוף הדדי".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה