המניה הזו על סף פריצת שיא משמעותי מאוד – צפו בגרף

מניית חברת מקסים נסחרת על אזור טכני משמעותי מאוד; האם המניה לפני שיאים חדשים?

דובי קורן 15/07/2019 15:07

א+א-

חברת מקסים אינטגרטד פרודקטס (סימול: MXIM) –מפתחת מעגלים משולבים עבור שוק הרכב, התקשורת, התעשיה, הצריכה והמחשוב. לחברה מרכזי עיצוב, ייצור, פיתוח ומכירות במספר מוקדים בעולם ובסיסה נמצא בסן חוזה, קליפורניה. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 16.9 מיליארד דולר.

 

החברה צפויה לפרסם את תוצאותיה לרבעון השני של השנה ב 30/07 לאחר נעילת המסחר. הציפיות של השוק עומדות על רווח של 0.57 דולר, למניה נמוך מהתוצאות ברבעון המקביל בשנה שעברה שעמדו על 0.73 דולר.

 

ניתוח טכני

מניות החברה, בדומה לשוק, נסחרת בשיא של 52 שבועות ומעל 62 דולר למניה (בצורה גבולית). כבר השנה ראינו את המניה נסחרת מעל רמה זו, אולם כל פעם הגיעו מוכרים משמעותיים והמניה כשלה בסגירה מעל 62 דולר למניה.

 

בפעם היחידה שהמניה ננעלה מעל רמה זו היה בינואר 2018 שם נסחרה בתנודתיות גבוהה מאוד עם גבוה תוך יומי ברמה של 71.5 דולר, אך כבר ביום למחרת נסוגה מתחת לרמות מחיר אלה.

 

המומנט החיובי בשוק לא פסח על המניה ונעילת המסחר ביום שישי האחרון הייתה הנעילה הגבוה ביותר שלה מאז 29 בינואר 2018.

 

מניית MXIM; מקור: StockCharts.com

 

להערכתי המשך חיובי והתבססות מעל רמה זו יכולה להמשיך את המומנטום החיובי במניה ויכול בהחלט לסמן יעד קרוב לאזור של 66 דולר בשלב ראשון. ירידה מתחת ל 59.4 דולר שהיא השפל האחרון תהיה שלילית וככל הנראה תבטל את התרחיש החיובי ובמקרה פריצה יכול לסמן פריצת שווא.

 

כשהמומנט החיובי בשווקים נמשך רצוי ועדיף להיצמד למניות החזקות, אולם תמיד צריך להיות עם יד על הדופק.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה