חדשות כלכלה

ג’וגאנו הישראלית גייסה 23 מיליון דולר

פתרון ה "Digital World" של ג’וגאנו מאפשר הקמת תשתית לעיר חכמה ובטוחה, פתרונות למתחמים מסחריים מתקדמים ולמוסדות ציבור

חדשות ספונסר 10/07/2019 14:58

א+א-

ג’וגאנו, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח וייצור פתרונות פורצי דרך ובכללם מערכות תאורת LED בריאה ובטוחה בטכנולוגיה ייחודית, הכוללים יכולות שינוי הרכב האור, תקשורת מתקדמת ותשתית לטכנולוגיות בינה מלאכותית, מודיעה כי השלימה סבב גיוס בהיקף של כ-23 מיליון דולר, בהובלת ויולה צמיחה. משקיעים נוספים שהשתתפו בסבב זה כוללים גם את OURCROWD וקרן השקעות מקסיקנית.

 

חברת ג’וגאנו (Juganu), פיתחה את טכנולוגית ה"Digital World"- הייחודית שלה (המוגנת בעשרות פטנטים), במהלך השנים האחרונות בשיתוף עם ענקיות תוכנה וחומרה . הפתרון הייחודי של ג’וגאנו, נותן מענה פורץ דרך לסוגיות תקשורת ושירותים במרחב הציבורי והמסחרי שחברות רבות בעולם מנסות לפתור במהלך השנים האחרונות ללא הצלחה.

 

אחד משיתופי הפעולה האסטרטגיים המתקיים כחמש שנים הינו שיתוף פעולה הדוק עם קוואלקום. שיתוף פעולה זה, באמצעות החומרה שפותחה, מאפשר לג’וגאנו להטמיע בערים ובמרחבים הציבוריים את פתרון ה "Digital World" ולמעשה להפוך כל מרחב בו הטכנולוגיה של ג’וגאנו מוטמעת, לתשתית אורגנית של מידע וטכנולוגיות, המשרתת אינספור אפליקציות ויישומים.

 

פתרון ה-"Digital World" של ג’וגאנו כולל חומרה ותוכנה ייחודיות המשנות את הפרדיגמה הטכנולוגית הקיימת ומביאות פתרון המשנה את התפיסה הטכנולוגית והעסקית הרווחת כיום.

 

בהטמעה פשוטה ומהירה, הטכנולוגיה שפותחה על ידי ג’וגאנו, מאפשרת לכל רשות ציבורית, להנגיש ולהשיק אפליקציות ויישומים כגון: בינה מלאכותית, תמיכה אורבנית במכוניות חכמות ובקרות תנועה, יישומי ביטחון והצלה מתקדמים, שירותים מוניציפליים מתקדמים, ניטור מלא בזמן אמת של תשתיות, וחיבור לכל סנסור או שירות מתחומי הIOT, עבור כל אחד מהצרכים השוטפים של הרשות.

 

פתרון ה-"Digital World" של ג’וגאנו מאפשר כבר היום בין השאר, לחבר בין גופי התאורה במרחב הציבורי כדי לייצר רישות תקשורתי רחב-פס על גריד אלחוטי, כתשתית לתקשורת בעיר חכמה על גבי מנורות רחוב ללא צורך בכבילת התקשורת האופטית הכרוכה בסלילה פיזית יקרה הנהוגה היום. עלות הקמת תשתית תקשורת ותאורה מבוססת ג’וגאנו לרשות העירונית נמוכה בסדר גודל וחוסכת כ-90% מעלות הפתרון המיושם כיום בעולם, ובנוסף האור של ג’וגאנו מפחית בכ- 80% את צריכת החשמל הציבורית, וזאת בהרכב תאורה נוח לעין הדומה לאור השמש ובספקטרום כמעט מלא.

 

אייל שירן, שותף מנהל בקרן ויולה צמיחה: "ג’וגאנו היא שילוב של יזמים מבריקים, טכנולוגיה פורצת דרך וחזון להמציא מחדש את כל מה שאנו יודעים היום הן על תאורה והן על תשתיות תקשורת ותשתית לאפליקציות, תחום שנוגע היום כמעט לכל גוף, החל מענקיות הטכנולוגיה, דרך רשויות מקומיות ועד לענקיות קמעונאות. לחברה טכנולוגיה יחודית הטומנת בחובה אפשרות להתרחב לתחומים נוספים. הגיוס הנוכחי יאפשר לה להאיץ את עבודת הפיתוח של התחומים החדשים והרחבת פעילות השיווק והמכירות בארץ ובעולם."

 

ערן בן שמואל, מייסד-שותף ומנכ"ל, ג’וגאנו: "הגיוס מאפשר לנו להתקדם לקראת הגשמת חזון החברה בצורה מואצת, עם הבעת אמון משמעותית זו מצד שחקנים מובילים בתחום הטכנולוגיות המתקדמות. החברה נמצאת בתהליכי הטמעה של הטכנולוגיות שלנו בערים מרכזיות בעולם, רשתות קמעונאות בין לאומיות , בנקים ועוד. אנו מביאים תאורה איכותית ובריאה המדמה אור שמש לאיזורים ציבוריים גדולים אותם אנו מרשתים בתקשורת אלחוטית רחבת סרט.

 

זמן הפריסה של המערכות שלנו נמשך ימים במקום שנים, ובעלות נמוכה משמעותית מעלות הפתרונות האחרים, אנו סמוכים ובטוחים כי הטכנולוגיה שפיתחנו תוכל להביא לשינוי מהותי של פני העיר, תוך שיפור יכולות התקשורת ואיכות החיים של האזרחים, בכל עיר שתחפוץ בכך, ולא רק בערים הגדולות והמובילות בעולם. בפועל, ג’וגאנו סוללת את הדרך לחזון הדור ה-5 כל זאת ללא הצורך בהשקעות והוצאות אדירות ובפרק זמן חסר תקדים. הטכנולוגיה של ג’וגאנו לוקחת את החזון הזה כמה צעדים קדימה ופורצת את גבולות הטכנולוגיה הנוכחיים בצורה מהפכנית וחסכונית ומביאה בשורה אחרת למרחב הציבורי ולעולמות העסקיים עם פתרון ה "Digital World".

 

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברות ענק על פרויקטי ענק שמתאפשרים בזכות הטכנולוגיה היחודית שפיתחנו, ושמחים על האמון שחברות גדולות אלה נותנות בג’וגאנו המאפשר לנו להוביל פרויקטים בשיתוף פעולה עמם ברחבי העולם."

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה