חדשות כלכלה

איילון מצטיינת סקר שביעות הרצון של לשכת סוכני הביטוח בתחום הבריאות והסיעוד

החברה מרחיבה את הכיסוי האמבולטורי - ללא חיתום וללא תוספת פרמיה ומביאה בשורה נוספת למבוטחיה

חדשות ספונסר 03/07/2019 13:25

א+א-

איילון שזכתה שוב בתואר החברה המצטיינת, על פי סקר שביעות הרצון שפורסם אתמול (יום ג’, 2.7.19) ע"י לשכת סוכני הביטוח, לפיו היא מובילה בקטגוריות שירות לסוכן, הענקת ערך מוסף ומוצרים ייחודיים ללקוחותיה ולסוכניה ואי התחרות מול הסוכנים, ממשיכה בתנופת הצמיחה. החברה שזכתה במקום הראשון גם בסקר ביטוחי חיים ופנסיוני בחודש מרץ 2019, ונבחרה כחברת ביטוחי הבריאות לשנת 2018 עפ"י דירוג נבחרי השנה של "עדיף" ועיתונאי הביטוח והפיננסים, משדרגת ומרחיבה את השירות בהתאמה להתפתחות הרפואה האבחונית בעולם ומציעה ללקוחות איילון – ללא תוספת עלות, רפואה עדכנית, מותאמת אישית ובמקרים רבים, מצילה חיים ממש.

 

הכיסוי האמבולטורי המשודרג של איילון – שמעניקה החברה באופן בלעדי וכאמור, ללא גביית פרמיה נוספת, כולל את בדיקת COLONFLAG , בדיקה חדשנית ומתקדמת לסיוע בגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס והחלחולת, שאינה פולשנית, אשר באמצעות פיענוח חדשני חוזה את הסיכון להמצאות סרטן זה בטווח של חצי שנה עד שנתיים מיום ביצוע ספירת הדם האחרונה.

 

שירות ייחודי נוסף שמאפשרת רק פוליסת הבריאות של איילון הינו שירות מחקר אישי ממוקד – שירות חדשני עבור מטופלים שאובחנו במחלות מורכבות, במסגרתו לאחר האבחון יקבלו מידע רפואי מפורט אודות טיפולים קונבנציונליים אפשריים, המחקר האישי הממוקד טיפולים אלטרנטיביים, סיכויי הצלחתם, מחקרים קליניים עולמיים בהתאמה אישית לחולה ולאבחון.

 

בתוך כך, איילון מרחיבה את היצע "חוות הדעת השנייה" לחולים אונקולוגיים ומאפשרת ללקוחותיה הזקוקים לכך לקבל חוות דעת מקצועית בתחומי הרדיאולוגיה/פתולוגיה/אונקולוגיה גם על ידי רופאים מומחים ממרכזים רפואיים מובילים בעולם.

 

כיסויים חדשניים אלו מצטרפים ליתרונות מובילים נוספים בביטוח הבריאות באיילון. החברה מציעה למבוטחיה יתרון ייחודי של בחירת הרופא המנתח – בניגוד לחברות ביטוח אחרות בהן המבוטח צריך לבחור את הרופא המנתח מרשימת רופאים מוגדרת וסגורה, באיילון זוכה המבוטח לחופש בחירה, באפשרותו לבחור כל רופא מנתח בעת הצורך, יתרון מרכזי ומשמעותי ללקוחות הרוכשים לעצמם ביטוח פרטי. בנוסף, באיילון רשימת רופאים רחבה ומקיפה, הכוללת את מיטב הרופאים המומחים בתחומים השונים.

 

מנהלת אגף הבריאות באיילון, ד"ר נאוה ניב –סרודיו, מציינת: "איילון ממשיכה בתנופת הצמיחה בתחום ביטוחי הבריאות בישראל ופועלת בדגש על מצוינות בשירות והקניית ערך מוסף למטופלים. טובי המומחים שלנו עוסקים כל העת בפיתוח מוצרים חדשים וחדשניים ובשדרוג המוצרים הקיימים. מיפינו את מיטב הרופאים בענף הבריאות בישראל בכדי להבטיח למבוטחינו את המענה המקצועי הטוב ביותר ברגע האמת. רשימת הרופאים שלנו כוללת את מיטב המומחים, נוסף על זכות הבחירה הייחודית ברופא המנתח (בניגוד למוצע בחברות אחרות)." והיא מוסיפה: "לכיסוי האמבולטורי המורחב יתרונות משמעותיים עבור קהל לקוחותינו היות והוא ניתן ללא חיתום רפואי וללא תוספת תשלום. בנוסף ההטבות הבלעדיות בכיסוי ישודרגו לכל מבוטחי איילון שברשותם כיסוי אמבולטורי ואשר הצטרפו לכיסוי זה החל מ-02/2016".

 

 

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה