האם מניית דיסני בדרך לשיאים חדשים? צפו בגרף

השקת שירות הסטרימינג בחודש אפריל הציתה את המגמה החיובית בנייר אל עבר שיא כל הזמנים חדש ומאז המניה מדשדשת. מהו מחיר הטריגר להמשך המגמה החיובית ומהם היעדים?

דורון מיטרני 27/06/2019 12:53

א+א-

וולט דיסני (סימול- DIS) ענקית הבידור והמדיה. פעילת החברה כוללת הפעלת תחנות טלויזיה תחת המותגים ESPN, Disney ו- Freeform, הפקת סרטים, הפעלת פרקי שעשועים ומכירת מוצרים ממותגים. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד הדאו ג’ונס לפי שווי שוק של 252.7 מיליארד דולר.

 

במהלך חודש מרץ דיווחה החברה על השלמת רכישת נכסי פוקס תמורת 71 מיליארד דולר. במסגרת הרכישה קיבלה דיסני בעלות נכסי קולנוע וטלויזיה של פוקס המאה 21 וערוץ נשיונאל ג’יאוגרפיק. הנכסים החדשים צפויים לתרום כ- 19 מיליארד דולר להכנסות החברה.

 

בחודש אפריל החברה חשפה את שירות הסטרימינג שלה שאמור להתחרות בנטפליקס ויושק בחודש נובמבר. סרטים חדשים של דיסני יופיעו בבלעדיות בשירות הסטריטמיניג החדש לאחר שיופיעו בבתי הקולנוע, ביניהם "צעצוע של סיפור 4", "קפטן מארוול", "אלאדין" וסרטים עתידיים שיצאו לאקרנים. בעקבות הפרסום המניה זינקה בכ- 12%.

 

בחודש מאי פרסמה החברה את תוצאותיה לרבעון הראשון לשנת 2019. הכנסות החברה הסתכמו ב- 14.92 מיליארד דולר והרווח הנקי הסתכם ב- 5.45 מיליארד דולר.

 

מתחילת שנת 2019 המניה הוסיפה לערכה כ- 28%, נכון לשער הסגירה של יום המסחר האחרון (ד’) ונסחרת ברמות שיא כל הזמנים. בשנים האחרונות מניית דיסני דשדשה לאחר מהלך עליות מרשים שיצא לדרך בשנת 2009 לאחר משבר הסאב-פריים ועד לשנת 2015.

 

מניית דיסני: גרף רב שנתי

מקור: StockCharts.com

 

מהזווית הטכנית, המניה רשמה במהלך חודש מאי מחיר שיא של 142.5 דולר למניה ומאז נסוגה חזרה לאזור 131 דולר ושוב חזרה לאזור השיא. כעת המניה מדשדשת בטווח צר בתצורה חיובית התומכת בפריצת השיא האחרון. במקרה שהתרחיש החיובי יצא לפועל, מחיר היעד העתידי סומן סביב 154-155 דולר.

 

מניית דיסני: גרף תקופתי

מניית DIS; מקור: StockCharts.com

 

מבנה גרף המחירים הינו חיובי ותומך בהמשך התנועה העולה, בפרט לאור הדשדוש בחודשיים האחרונים בתנודתיות נמוכה. הטריגר יתקבל בפריצה וסגירה מעל 142.5 דולר וכל עוד נסחרת מעל 137.5 דולר קיימת האפשרות לפריצה בטווח הקצר.

 

בטווח זמן הקצר בינוני אזור 130-131 דולר סומן כאזור תמיכה וכל עוד המניה נסחרת מעל אזור זה המגמה מוגדרת כחיובית. רק שבירה מובהקת של אזור זה עשויה לבטל את הנחת העבודה הנוכחית ולהוציא תיקון יורד למהלך העליות המרשים שרשמה מתחילת השנה.

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה