חדשות כלכלה

מיזם DayTwo גייס 31 מיליון דולר

המוצר שמפתחת חברת הסטארט אפ, מספק המלצות תזונה מותאמות אישית, לאיזון רמות הסוכר בגוף, ומיועד בעיקר לחולי סוכרת מסוג 2

מערכת ספונסר 26/06/2019 16:34

א+א- 1

הסטארטאפ DayTwo גייס 31 מיליון דולר. מדובר במיזן שנועד לספק המלצות תזונה מותאמת אישית דרך אפליקציה בטלפון הנייד, במטרה לאזן את רמות סוכר בדם של המשתמשים בשירות. האפליקציה מיועדת לקהל הרחב, בדגש על קהל חולי סוכרת סוג 2 וטרום סוכרתיים. ההון שגויס ישמש להמשך ניהול מחקרים קליניים כדי להעמיק את הידע המדעי של החברה.

לדברי הכדורסלן עמרי כספי, השותף במיזם: "בעזרת האפליקציה התאמתי תזונה באופן אישי לפי סוג הפעילות שביצעתי. כך גיליתי שיש מזונות ושילובי מזון שהומלצו לי על ידי המומחים הגדולים בעולם לאורך הקריירה, ואלו לאו דווקא התאימו לצרכים שלי. תמיד ניסיתי לשמור על תזונה שמתאימה לי והיום בזכות הטכנולוגיה אני שומר על איזון מבחינת רמות סוכר בגוף, מה שעוזר לצרכים שלי בתור ספורטאי".

ההון גויס ממספר משקיעים ישראלים ובינלאומיים, ביניהם תאגיד ג’ונסון אנד ג’ונסון האמריקאי, קרן aMoon של מריוס נכט (ממייסדי צ’ק פוינט), קרן אופק של יהל זילכה, קרן צרפתית Seventure Partners המתמחה בתחום חיידקי המעי. זהו סבב גיוס B של החברה שיחד עם השקעות קודמות גייסה סכום כולל של 48 מיליון דולר.

ההון שגויס ישמש גם להגדלת כח האדם בשנה הקרובה בחברה מ- 70 ל- 130 עובדים, ומעבר למשרדים חדשים בהיקף של 700 מ"ר במגדל טוהא בתל אביב.

חברת DayTwo נוסדה ב- 2015 ומבוססת על מחקר וטכנולוגיה שפותחו במכון ויצמן. החברה מספקת המלצות תזונה מותאמת אישית המבוססת על ריצוף דנ"א של חיידקי המעי של המשתמש (מיקרוביום), מידע רפואי ומידע אישי התנהגותי. האלגוריתם מתייחס לפרופיל האישי ויודע לחזות על בסיסו את הקפיצה של רמות הסוכר בדם להרכב מזונות ופרטי מזון בודדים.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    לפי איזה שווי חברה גייסו

    דודי 27/06/2019 11:03