חדשות כלכלה

חברת Cyber Observer הישראלית השלימה גיוס של 8 מיליון דולר

הגיוס מחברת מרלין אינטרנשיונל שתהיה אחראית על מערך השיווק והמכירות של מוצרי החברה בצפון אמריקה

חדשות ספונסר 16/06/2019 12:07

א+א-

Cyber Observer חברה ישראלית בתחום אבטחת הסייבר השלימה היום גיוס של 8 מיליון דולר. הגיוס התבצע הודות להשקעה ושותפות אסטרטגית עם חברת מרלין אינטרנשיונל, חברה פרטית המספקת פתרונות IT ואבטחת סייבר לגופים ממשלתיים ומסחריים בארה"ב. מעבר להשקעה הכספית, מרלין אינטרנשיונל תהיה אחראית על מערך השיווק והמכירות של מוצרי החברה בצפון אמריקה.

 

Cyber Observer מספקת לארגונים תשתית ניהול ופירוט צעדים נדרשים המבטיחים כי כלי אבטחת המידע בארגון מוגדרים נכון ומתפקדים באופן שוטף תקין, תוך ניטור מתמיד של מערך הגנת הסייבר. הפלטפורמה מאפשרת לארגון להתמודד עם סביבה מבוזרת וכאוטית, תוך אספקת מדדים רציפים על מצב האבטחה בתחומי האבטחה השונים והמלצות לשיפורים. הפלטפורמה מספקת מידע ערכי מיד עם הטמעתה, והינה בעלת גמישות מרבית המאפשרת לכל ארגון להתאים אותה לצורכי האבטחה הייחודיים המאפיינים אותו.

 

עו"ד רחלי קבלירו ממשרד עורכי דין דורון טיקוצקי קנטור גוטמן נס עמית גרוס ושות’ ייצגה את החברה בעסקה.

 

Cyber Observer הוקמה על-ידי שמעון בקר, סמנכ"ל מוצר, ומוטי רם, סמנכ"ל מו"פ, לאחר שנים ארוכות של פיתוח תוכנה מורכב ורחב-היקף ביחידת המחשוב ומערכות המידע במשרד ראש הממשלה. כיום, הטכנולוגיה כבר נמצאת בשימוש בעשרות ארגונים גדולים בארץ ובעולם, ומסייעת להם להתמודד עם אתגרים טכניים וניהוליים סבוכים.

 

Merlin International, אשר הובילה את סבב הגיוס השני של החברה, תרחיב את חדירת הפתרון של Cyber Observer בשוק האמריקני בעזרת צוותי ההנדסה ומערך המכירות שלה. Merlin היא משקיעה מובילה בפתרונות אבטחת סייבר ייחודיים, היא משקיעה בטכנולוגיות חדשות וזמינות לשימוש בארגונים.

 

"Merlin היא המשקיעה האסטרטגית האידיאלית שלה ציפינו. היא בעלת נוכחות חזקה בארה"ב, וכן ניסיון ניהולי ומומחיות בתחום אבטחת הסייבר, שיסייעו לחברה שלנו לצמוח. יחד, נרחיב את הפלטפורמה לניהול אבטחת הסייבר, תמיכה בכלים נוספים על מנת לאפשר למנהלי אבטחת מידע ולאנשיהם למדוד את מצב האבטחה העדכני שלהם ולנקוט פעילויות רציפות נדרשות" אמר איציק וינשטיין, מנכ"ל Cyber Observer. "ארגונים כיום מתמודדים עם מערכות IT מגוונות ומורכבות, כאשר חלק גדול מהם עושים שימוש לא יעיל בכלי אבטחת המידע העומדים לרשותם. Cyber Observer מעניקה לארגונים תמונה מלאה ויכולת שליטה, המאפשרת להם לשפר את המצב הכולל של אבטחת הסייבר בארגון ולהגיב במידת הצורך ובזמן קצר באמצעות פתרונות שכבר קיימים בתשתית שלו."

 

"שמירה על מודעות תמידית ושקיפות בזמן אמת בעולם אבטחת הסייבר הכאוטי של ימינו היא קשה, ולעיתים אף נראית בלתי אפשרית. Cyber Observer מציעה למחלקות אבטחה, לחברי דירקטוריון ולמנהלים בדרג סמנכ"ל את האפשרות הנדירה לקבלת תמונה אחידה של כלל סביבת אבטחת הסייבר שלהם," אמר סת’ ספרגל, סמנכ"ל טכנולוגיות חדשות ב-Merlin. "ההשקעה שלנו בחברה מדגישה את ההתלהבות שלנו מהפתרון שבנתה Cyber Observer. ההובלה שלה בתחום, בשילוב המימון שיאפשר להרחיב את המוצר אף יותר, ממקמים אותנו בעמדה ייחודית שתאפשר לנו לשנות את האופן שבו ארגונים תופסים את אבטחת הסייבר שלהם ואת השיפורים שיטמיעו בה בעתיד."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה