חדשות כלכלה

UPnRIDE השלימה בהצלחה גיוס בגובה 2.2 מיליון ₪

החברה, שמספקת פתרון שמאפשר לנכים מהצוואר ומטה להתנייד בעמידה, גייסה את הסכום ממשקיעי מועדון ההשקעות של Together

מערכת ספונסר 04/06/2019 15:47

א+א- 2

 
UPnRIDE הכריזה היום על השלמת גיוס יתר בהיקף של 2.2 מיליון ₪ באמצעות מועדון המשקיעים של Together. לאחר שזכתה להבעת אמון מצד משקיעי המועדון, בקרוב תפתח סבב גיוס נוסף, שיפנה הפעם לציבור הרחב, גם הוא באמצעות Together.
 
UPnRIDE פיתחה כיסא גלגלים רובוטי חכם, אשר לראשונה בעולם מאפשר ניידות מלאה במצב עמידה ובתנאי שטח שונים למשותקים מהצוואר ומטה ולמוגבלי תנועה. הכיסא נשלט על ידי אלגוריתמים מורכבים שפותחו במשך שנים רבות (פטנטים רשומים), שיוצרים מערכת איזון אוטומטית המאפשרת בלחיצת כפתור מעבר מישיבה לעמידה ותנועה בלתי מוגבלת בעליות, בירידות, או בתנאי שטח אחרים.
 
סבב הגיוס הראשון של החברה השיג למעלה מהסכום המבוקש באמצעות משקיעים אמינים ש"שודכו" למיזם לאחר סינון חכם באמצעות פלטפורמת גיוס ההמונים. השקעה זו תשמש את החברה להקמת רשת הפצה כלל עולמית, לאחר שהסכמי הפצה כבר נחתמו בבריטניה ובהונג קונג. כמו כן, בימים אלו מספקת החברה כסאות UPnRIDE מדגמיים לצבא האמריקאי אשר מגלה התעניינות רבה בחברה כפתרון אופציונלי טוב לנכי הצבא האמריקאי. זהו שלב מקדים לכניסה להפצה בארה”ב, לאחר קבלת אישור ה-FDA. בשלב הבא בונה החברה על חוכמת ההמונים, שיוכלו לקבל מניות בתמורה להשקעתם.
 
בקמפיין השקעות ההמונים שתשיק UPnRIDE החברה תבקש לגייס מהציבור כ-מיליון דולר. סכום זה צפוי לשמש אותה עבור שיווק, מכירות, הקמת קו ייצור סדרתי והעמקת המו"פ. בטווח הרחוק, אחת האפשרויות שיעמדו בפני החברה היא לצאת להנפקה בנאסד"ק, בדומה למוצר הקודם שפתחו מייסדי החברה, השלד החיצוני ReWalk.
 
דר’ עמית גופר, מייסד-שותף וסמנכ"ל טכנולוגיות ב-UPnRIDE: "בזכות הגיוס המוצלח שהשיגה החברה ממשקיעים מובילים הצלחנו לפתח את הכיסא ברמת דיוק מרבית ואנו אוחזים ברשימת מתעניינים של כ-2,000 איש, כאשר חלקם אף הפכו למשקיעים בעצמם, מתוך אמונה ורצון להביא את בשורת הניידות בעמידה לציבור שתנועתו מוגבלת".
 
עוד הוסיף גופר כי "קיבלנו החלטה להמשיך את הגיוס בשיתוף עם פלטפורמת ההשקעות טוגדר מאחר שזו הוכיחה יכולות משמעותיות בעולמות ההשקעות והעניקה לנו את הייעוץ והליווי להם נזקקנו. לאור ריבוי הפניות שהגיעו אל פיתחנו, החלטנו להמשיך לגייס ביחד עם טוגדר ולצרף אל שורת המשקיעים את הציבור הרחב, שאינו בהכרח בעל ’כיסים עמוקים’, באופן שיאפשר שותפות בחברה והנאה מרווחיה בבוא העת." 
 
אלעד שמש, מנכ"ל Together, , התייחס לצעד ואמר כי "UPnRIDE הוא המיזם הראשון שצירפנו אל הפלטפורמה והוא הוכיח שתוך זמן קצר ניתן לעשות דרך משמעותית. בשיתוף עם מייסדי המיזם אשר כבר הוכיחו כי ביכולתם לשנות מציאות עבור אוכלוסיית הנכים.
 
אנו נאפשר לציבור הרחב להשקיע בחברה בעבור מניות ולהפוך לשותפים של ממש לצד משקיעים מתוחכמים. הפיתוח של החברה צפוי לשנות את חייהם של מיליוני נכים מסביב לעולם ומגלם בתוכו פונטציאל עצום עבור בעלי המניות ולכן ראוי שיונגש גם עבור הציבור הרחב. לאור סבב הגיוס שהסתיים בהצלחה יתרה באמצעות מועדון המשקיעים של Together וביקושי היתר בהשקעה, אנו מצפים להשלמת לסבב גיוס מוצלח מהציבור הרחב."
 

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  ניסיתי את הכיסא....

  פשוט תענוג . לא רציתי לרדת ממנו . אני בחור גבוה ועדין הרגשתי בטוח מאד מפני התהפכות . מצפה לרגע שיקבל אישור לשיווק בישראל .

  איתן 09/08/2019 00:59

 2. 2
  מדהים!!

  מוטי חדד 24/06/2019 15:24