תדיראן תמזג 10 תחנות תת קרקעיות ברכבת הקלה של תל אביב

היקף העבודות מוערך בכמיליון יורו; אספקת יחידות המיזוג תתפרס על פני כשנתיים

חדשות ספונסר 02/06/2019 12:12

א+א-

חברת תדיראן מדווחת היום כי נבחרה להתקין את מערכות המיזוג בתחנות תת קרקעיות בקו האדום ברכבת הקלה של תל אביב בהיקף כספי של כמיליון יורו. פרויקט מיזוג הרכבת הקלה הוא אחד המורכבים שבוצעו בישראל בשנים האחרונות, במסגרתו תדיראן תתקין 30 מערכות קירור מים (צ’ילרים) ב-10 תחנות תת קרקעיות בקו האדום ברכבת הקלה של תל אביב.

 

בקו האדום ישנן 34 תחנות, 24 מהן במפלס הרחוב ו-10 הן תת קרקעיות. אספקת יחידות המיזוג לתחנות הקו האדום ברכבת הקלה של תל אביב תתפרס למשך כשנתיים והפעלתם תתבצע ע"י חברת תדיראן בסמוך להשקת הקו האדום לציבור.

 

לאחרונה התקיים ביקור באיטליה, בחברת Aermec, יצרן הציוד שיותקן במסגרת הפרויקט ברכבת הקלה, המיוצג בלעדית בישראל על ידי חברת תדיראן. בביקור השתתפו הצוותים המקצועיים של חברת תדיראן עם נציגי הקבלן המבצע – מנוליד, מנהלי הפרויקט מטעם נ.ת.ע, נציג חברת יועצי המיזוג – הרוואק, וכן נציגי חברת RINA Consulting, החברה המלווה והמייעצת לחברת נ.ת.ע.

 

פרויקט זה מתווסף לצבר הפרויקטים המבוצעים על ידי תדיראן ENERGY, החטיבה בתדיראן המתמחה בפרויקט מיזוג מסחריים (CAC). חטיבת תדיראן Energy מייצגת בישראל מגוון מותגים–AERMEC , ,TOSHIBA VRF וטכנולוגיות חדשניות TADIRAN VRF ו-TADIRAN INVIZ ומהווה ספקית מובילה בקרב מוסדות וארגונים בכל מגזרי המשק.

 

  1. מניות בכתבה
  2. תדיראן גרופ

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה