מניית ענקית הפרסום שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית OMC זינקה לשיא חדש לאחר פרסום הדו"ח ומאז נסוגה. להלן הנחת העבודה והיעדים לטווח זמן הקצר

דורון מיטרני 21/05/2019 12:12

א+א-

אומניקום (סימול: OMC) – חברת אחזקות המספקת באמצעות החברות הבנות שירותי פרסום,  יחסי ציבור, קשרי משקיעים ותקשורת שיווקית. הרשתות והסוכנויות הממותגות של החברה פועלות בכל השווקים בעולם ומספקות מגוון רחב של שירותים, אותם היא מקבצת לארבע דיסציפלינות: פרסום, ניהול קשרי לקוחות (CRM), יחסי ציבור ותקשורת מיוחדת. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 17.46 מיליארד דולר.

 

בחודש שעבר (16/04/19) החברה פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2019. הכנסות החברה הסתכמו ב-3.47 מיליארד דולר, לעומת 3.63 מיליארד דולר בשנה שעברה. הרווח הנקי נאמד ב-263.2 מיליון דולר לעומת רווח של 264.1 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד.

מתחילת השנה המניה רשמה עליה של כ- 9.2% ונסחרת סביב שיא רב שנתי.

 

המניה זינקה לאחר פרסום הדו"ח הרבעוני למחיר שיא ששל שנתיים ויום למחרת המשיכה לטפס ורשמה שיא רב שנתי חדש והשלימה רצף עליות של כ- 16% מאזור 72 דולר ועד לשיא החדש שנרשם ברמה של 83.8 דולר.

 

מהזווית הטכנית, יום לאחר שכבשה שיא חדש המניה החלה בנסיגה חזרה ובימי המסחר האחרונים עברה להתבססות מעל אזור 78 דולר, הגבוה הקודם שנרשם בחודש ינואר האחרון. מבנה גרף המחירים ותצורת ההתבססות מלמדת על אפשרות של סיום התיקון היורד הנוכחי וחזרה למתווה של מגמה עולה.

 

גרף מניית OMC; מקור: StockCharts.com

 

הטריגר לסיום התיקון יתקבל בסגירה מעל 80.5 דולר כאשר היעד הראשון סומן בשיא סביב 84 דולר והיעד השני הנגזר מהתבנית הקיימת בגרף המחירים סומן באזור 89-90 דולר. ההנחה בתוקף כל עוד המניה שומרת על אזור 78 דולר במונחי שער סגירה כך ששבירה וכישלון חזרה מעל רמה זו תבטל את הנחת העבודה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה