המניה הזו לקראת פריצת שיא כל הזמנים – צפו בגרף

מניית אפקון החזקות נסחרת סביב רמות שיא כל הזמנים. האם תפרוץ ומהם היעדים בטווח זמן הקצר

דובי קורן 16/05/2019 14:28

א+א-

אפקון, מקבוצת שלמה, פועלת בישראל ובעולם בתחומי פרויקטי התשתית והבנייה, מערכות אלקטרו-מכניות, טכנולוגיות בקרה ואוטומציה ותקשורת. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.03 מיליארד ש"ח.

 

בתחילת השבוע דיווחה החברה שהחלה בפריסת רשת הטעינה הארצית לרכב במרכזי הקניות של ביג כחלק ראשון מפרסיה ארצית שהחברה מתכננת. קודם לכן דיווחה החברה על חתימת הסכם עם הכשרת הישוב להקמת מגדל משרדים בבני ברק תמורת 249 מיליון שקל.

 

מתחילת שנת 2019 עלו מניות החברה בכ- 18% ונסחרות סביב רמות שיא.

 

מהזווית הטכנית, המניה נסחרת בתנועה צידית בחודש וחצי האחרונים כאשר אזור קונים נמצא קצת מעל 19,000 נקודות ואילו התנגדות קיימת ברצועה של 20,400-20,650 נקודות, שיא כל הזמנים במניה.

 

אפקון – גרף יומי

 

בימים האחרונים ראינו חזרה לאזורי השיא מעל 20,000 נקודות כך שייתכן מאוד שהמניה מכינה פריצה קדימה שיביא לטריגר טכני חיובי ולשיאים חדשים במחיר. נעילה מעל 20,650-20,700 נקודות תפתח יעד עולה לאזור של 22,000-22,500 נקודות כמחיר יעד ראשוני.

 

הסטופ-לוס למהלך סומן סביב השפל האחרון 18800-19000 נקודות. להערכתי, בנטרול אירועים חריגים (נפילות בשווקים), קיימת אפשרות לפריצת השיא בפרט כשהאינדיקטורים הטכניים תומכים בהמשך המגמה החיובית.

 

בהצלחה לסוחרים

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה