מניית נאסד”ק 100 על תמיכה חשובה - איתות קניה?

מניית ענקית הוירטואליזציה סיטריקס נסחרת מעל רמת תמיכה מהותית. להלן הנחת העבודה והיעדים לטווח זמן הקצר

דורון מיטרני 07/05/2019 14:51

א+א- 1

סיטריקס (סימול: CTXS) – החברה עוסקת בתכנון, פיתוח ושיווק תוכנות תשתית ויישומי גישה למערכת מחשוב מרוחקות, יישומי שיחת ועידה ואספקת יישומים לטלפונייה VoIP. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ונכללות במדד הנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 12.99 מיליארד דולר.

 

בחודש אפריל החברה דיווחה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון לשנת 2019. הכנסות החברה הסתכמו ב- 719 מיליון דולר, לעומת 697 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. בשורת הרווח החברה דווחה על רווח נקי של 110 מיליון דולר, לעומת 144 מיליון דולר ברבעון המקביל.

קודם לכן, הניו יורק טיימס דיווח כי החברה שכרה את שירותי גולדמן זאקס לבחון הליך מכירת החברה לפי שווי של 15 מיליארד דולר.

 

מתחילת השנה המניה רשמה ביצועי חסר אל מול מדד הנאסד"ק 100 שרשם זינוק של כ- 23% בעוד שהמניה ירידה בכ- 3.7%.

 

מהזווית הטכנית, המניה נסחרת בשנה האחרונה מעל אזור 97-98 דולר כאשר בחודשים האחרונים המניה ירדה לאזור זה מספר פעמים והתהפכה. אזור זה מוגדר כאזור תמיכה מהותי וכל היפוך באזור זה היווה נקודת כניסה נוחה עם סטופ-לוס מינימאלי.

 

את יום המסחר האחרון המניה חתמה מעל אזור התמיכה לאחר שפתחה את המסחר מתחת לרמה זו ולקראת סיום תיקנה כלפי מעלה, לכן המניה רשמה נר היפוך נוסף מעל רצועת תמיכה מהותית. יום עליות נוסף יאשר את ההיפוך שעשוי להביא לתיקון עולה כפי שקרה מספר פעמים במהלך 12 החודשים האחרונים.

 

מניית CTXS; מקור: StockCharts.com

 

סגירה מעל 99 דולר תאשרר את ההיפוך שנרשם אמש ותהווה טריגר חיובי לתחילת תיקון עולה. במקרה זה, אזור 103 סומן כיעד קרוב.

בתרחיש הפסימי – שבירה של 97 דולר וכישלון פריצה חזרה תהווה טריגר לשבירת מבנה גרף המחירים העולה של המגמה המשנית ולהעמקת המימוש. במקרה זו, אזור 90 דולר סומן כתמיכה חשובה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    97.4 היה השיא שלה בשנת 2000

    זמן רב היא קיפצה על ה 98 ולאחרונה שברה אותו כבר פעמיים. וזה לא מוצא חן בעיני, יכול להיות משולש דובי (אלסון הציע את זה בעבר)
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    שילקה 07/05/2019 15:13