המניה הזו פורצת התנגדות חזקה, זמן לקנות?

מניית מלם תים נסחרת בגבוה כל הזמנים חדש ופורצת דשדוש ארוך. מהם היעדים הקרובים?

דובי קורן 07/04/2019 14:54

א+א-

מלם תים – חברת פתרונות ושירותי מחשוב בתחום ה- IT. לחברה מספר תחומי פעילות עיקריים: מערכות שכר, גמל ופנסיה, תשתיות ואינטגרציה, פתרונות ופיתוח תוכנה, סייבר ותקשרת, ענן ומיקור חוץ. החברה מעסיקה כ- 3,000 עובדים באתרי החברה ואצל לקוחות בכל הארץ. מניות החברה נסחרת במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 885 מיליון ש"ח.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות במגמה חיובית בשבועות האחרונים ובפתיחת שבוע המסחר היום קובעת שיא כל זמנים חדש מעל 40000 נקודות.

 

בגרף השבועי המצורף לסגירה ניתן לראות שהמניה נעה בטווח מסחר ברור מאוד כשנתיים. אזור תמיכה חזק נמצא סביב 31000/300 נקודות ואילו אזור התנגדות ברצועה רחבה יחסית 39300/700 נקודות, אזור שהתנגד מספר פעמים רב בשנתיים האחרונות.

 

כבר ביום חמישי האחרון, המניה נעלה את שבוע המסחר בשיא כל הזמנים חדש לפני הגרף השבועי. היום (ראשון) אנחנו מקבלים אישור לפריצה כשהמניה פורצת את השיא ואזור פסיכולוגי סביב 40000 נקודות.

 

גרף מניית מלם תים; מקור: Sponser Charts

 

לפנינו עוד שבוע מסחר שלם, נעילה שבועית ברורה מעל לאזור ההתנגדות והתבססות בשבועות שלאחר מכן נותנת כאן איתות טכני לטווח הבינוני ויעד עולה לאזור של 48000-49000 נקודות (גובה טווח הדשדוש).

 

למרות שמימוש כזה או אחר יכול להגיע, להערכתי הוא יהיה לטובת שפל עולה. ייתכן שיגיע בקרוב וייתכן שייקח לו זמן. ירידה מתחת ל 37,000 נקודות, לפני גרף יומי, תהיה שלילית לטווח הקצר.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה