האם מניית באידו לקראת פריצה? צפו בגרף

אחרי שירדה בכ- 38% מהשיא קיימת אפשרות לתחילת שינוי מגמה. להלן הנחת עבודה ויעדים

דורון מיטרני 04/04/2019 14:30

א+א- 1

באידו (סימול: BIDU) – החברה מפעילה מנוע החיפוש באינטרנט בשפה הסינית ושולטת במעל 90% בתחום החיפוש בסין. בנוסף, החברה מספקת שירוי מפות וניווט, יישומי ענן לעסקים, פלטפורמה מדיה חברתית באמצעות אפליקציה ופרסום מקוון לעסקים. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ונכללות במדד הנאסד"ק 100 לפי שווי שוק של 61.1 מיליארד דולר.

 

המניה נסחרת כמעט שנה במגמה שלילית ואיבדה כ- 38% מערכה מהשיא שנרשם בחודש מאי בשנה שעברה, זאת על רקע מלחמת הסחר המתנהלת בין סין וארה"ב. מתחילת השנה המניה רשמה התאוששה בכ- 10% לאחר שהחברה פרסמה תחזית משופרת להכנסות לשנת הכספים שהסתיימה עם צמיחה של כ- 20% לעומת שנת 2017.

 

מהזווית הטכנית, המניה רשמה שפל סביב 154 דולר ומאז התאוששה, אך בפועל מדשדשת בטווח 160-176 דולר. הדשדוש הנוכחי, לאחר גל מימוש מתמשך תומך באפשרות לשינוי המגמה בטווח הקצר-בינוני.

 

מניית BIDU; מקור: StockCharts.com

 

אזור 176-178 דולר מהווה רצועת התנגדות אופקית כך שפריצה של אזור זה בליווי מחזור מסחר תומך תהווה טריגר חיובי לתחילת מגמה עולה חדשה. במידה ותרחיש זה יצא לפועל, היעד הקרוב סומן באזור 195 דולר והיעד הסופי של התבנית הנוכחית סומן באזור 205-207 דולר.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    יופי של ניתוח!!!

    מאדום לייט בטרום לפלוס 3 מוריד את הכובע
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    שילה13 04/04/2019 16:42