ישראל רייף, יור אפקון קרדיט: אסף לב

אפקון תקים מרכז רפואי גריאטרי יחד עם ”בית בלב”

היקף העסקה כ-160 מיליון ₪; העבודות ימשכו 32 חודשים; בחודשים האחרונים התקבלו באפקון עבודות בהיקף כולל של מעל 2 מיליארד ש"ח

חדשות ספונסר 19/03/2019 12:12

א+א-

אפקון מקבוצת שלמה, העוסקת בפרויקטי בנייה ותשתית עתירי מערכות, טכנולוגיות בקרה ואוטומציה ותקשורת, מדווחות היום כי חברת הבת שלה - אפקון בניה - חתמה על הסכם עם "בית בלב" להקמת מרכז רפואי גריאטרי בראשון לציון עבור "בית בלב". 

 

הפרוייקט בהיקף של כ-160 מיליון ש"ח. ביצוע העבודות צפוי להימשך כ-32 חודשים ממועד הוצאת צו תחילת העבודה, אשר צפוי להימסר בחודשים הקרובים.

 

חברת אפקון החזקות זכתה לאחרונה במספר פרוייקטים חשובים כדוגמת פרוייקט לתכנון והקמת קמפוס משרדים ומעבדות חדש לחברת הטכנולוגיה מובילאיי בהר חוצבים בירושלים תמורת כ-950 מיליון ש"ח, עבודות בניה ומערכות בנמל החדש באשדוד בהיקף של כ- 265 מיליון ש"ח, הקמת ותחזוקת מעונות סטודנטים של המכללה למנהל בראשל"צ בהיקף של כ- 130 מיליון ש"ח ועוד. בחודשים האחרונים התקבלו באפקון עבודות גדולות בהיקף כולל מעל 2 מיליארד ש"ח.

 

ישראל רייף, יו"ר אפקון החזקות: "אפקון שמחה על זכייתה כקבלן ראשי בפרוייקט עתיר מערכות עבור לקוח איכותי מהדרגה העליונה, ואשר יביא לידי ביטוי את כלל היכולות של אפקון, ובכלל זאת הנדסה אזרחית מערכות וטכנולוגיות. בחירתה של אפקון בפרויקט זה, משקפת את מיצובה של אפקון כאחת מחברות התשתית והמערכות הגדולות והמובילות במשק. הפרויקט הנ"ל מהווה המשך ישיר לעבודות בהן זכתה אפקון בחודשים האחרונים".

  1. מניות בכתבה
  2. אפקון החזקות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה