מניית אלפבית נמצאת רגע לפני פריצה טכנית - זמן לקנות?

המניה מדשדשת מתחת לרמת התנגדות מהותית וקיימת אפשרות לפריצה והמשך התיקון העולה

דורון מיטרני 04/03/2019 16:27

א+א-

אלפבית (סימול: GOOGL), החברה האם של גוגל הינה חברת החזקות. הקמת התאגיד הוכרזה באוגוסט 2015 במטרה לארגן מחדש את עסקיה של גוגל גוגל ע"י הקמת חברות בנות. לצד גוגל תפעל חברת NEST המפתחת מוצרים לבית חכם, חברת CALICO מתחום הבריאות, גוגל פייבר המספקת אינטרנט מהיר בסיב אופטי וכן זרוע ההון סיכון של גוגל וחטיבת גוגל X שאחראית על פרויקטים עתידיים כמו מכוניות אוטונומיות. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק ונכללות במדדים המובילים, נאסד"ק 100 ו- S&P 500, לפי שווי שוק של 795.7 מיליארד דולר

 

בתחילת חודש פברואר החברה פרסמה את תוצאותיה לרבעון הרביעי לשנת 2018. החברה רשמה רווח של 12.77 דולר למניה,כ-1.91 דולר למניה מעל התחזית. ההכנסות עלו ב-21.5% והסתכמו ב-39.28 מיליארד דולר, כ-380 מיליון דולר מעל הצפי.

 

החל מחודש אוגוסט המניה נסחרת במגמה שלילית ובסוף דצמבר המניה רשמה שפל סביב 980 דולר. מאז המניה התאוששה ועלתה בכ- 17%.

 

מניית GOOGL; מקור: StockCharts.com

 

מהזווית הטכנית, המניה מדשדשת כחודש בין אזור ההתנגדות סביב 1,150-1,155 דולר לבין 1,095 דולר שסומנה כתמיכה נקודתית. מבנה גרף המחירים שקדם לדשדוש מלמד על אפשרות להמשך התנועה העולה כאשר הטריגר יתקבל בפריצה וסגירה מעל 1,155 דולר. במקרה זו היעד הקרוב סומן סביב 1,225 דולר, הגבוה של חודש אוקטובר 2018.

 

הנחת עבודה זה בתוקף כל עוד המניה נסחרת מעל 1,095 דולר במונחי שער סגירה.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה