חדשות כלכלה

ברן: קיבלה פניה מחברה זרה לבחינת רכישת 50% ממניות החברה לפי שווי פי 3 מהון החברה

במידה והעסקה תתגבש ותושלם מאיר דור ישאר כחלק מדבוקת השליטה עם חלק ממניותיו וימשיך בתפקידו

חדשות ספונסר 03/01/2019 10:18

א+א- 2

חברת ברן מדווחת הבוקר כי חברת הנדסה וביצוע זרה, פנתה לבעלי השליטה בחברה בקשר עם בחינת אפשרות לרכישת 50.01% ממניות החברה מידי בעלי השליטה בחברה ואחרים.

 

במידה והעסקה תתגבש ותושלם מאיר דור ישאר כחלק מדבוקת השליטה עם חלק ממניותיו וימשיך בתפקידו.

 

בפנייתה לבעלי השליטה המשקיעה אישרה כי היא רשמה בפניה את שווי החברה שבעלי השליטה מצפים כי לפיו תקבע התמורה, והודיעה כי היא מבצעת בחינת נאותות לחברה שלאחריה ובמהלך ינואר תחל במשא ומתן מסחרי מולם לרבות לגבי המחיר.

 

שווי החברה האמור אשר על פיו מצפים בעלי השליטה תקבע התמורה הנו יותר מפי שלוש מהונה העצמי של החברה נכון למועד הדוח הכספי לרבעון השלישי של שנת 2018.

 

החברה מדגישה כי בשלב זה הפניה האמורה לא הגיעה כדי הצעה, אין כל וודאות שיחל משא ומתן מסחרי בקשר עם העסקה, או שאם יחל הוא אכן יבשיל כדי עסקה, או שאם תהיה עסקה שהיא תיעשה לפי השווי לעיל וכי להערכת בעלי השליטה בחברה, נכון למועד עדכון זה המגעים בין הצדדים הנם ראשוניים בלבד.

 

בברן אומרים כי הם סבורים שאין באמור לעיל בהכרח כדי לגבש מידע מהותי עבור משקיעים בניירות ערך של ברן או להוות מידע פנים והמידע נמסר לברן למען הזהירות בלבד ולאור יעוץ משפטי על מנת לאפשר לחברה לבחון את האפשרות לבצע רכישת אג"ח ללא חשש מטענת לפיה היה מידע פנים בידי החברה

כתבות נוספות

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  מה מדהים הכל דיבורים

  90 04/01/2019 07:54

 2. 2
  יוצא פי 5 בערך ממחיר השוק ....

  מדהים
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  yehodap 03/01/2019 10:20