חדשות נדל”ן

אשדר תבצע פרויקט תמ”א בצפון הישן בתל אביב

החברה תהרוס את הבניין הקיים שבו 32 יחידות דיור ותקים בנין חדש עם 82 יחידות דיור; 50 הדירות הנוספות מיועדות לשיווק על ידי אשדר

חדשות ספונסר 17/12/2018 12:33

א+א- 1

חברת הבניה אשדר מדווחת היום כי הגיעה להסכמות עם נציגי בעלי זכויות בבניין קיים בצפון הישן בתל אביב, הכולל 32 יחידות, לביצוע פרויקט תמ"א 38 -הריסה ובניה אשר במסגרתו יוקמו כ- 82 יחידות חדשות, מתוכן כ- 50 דירות המיועדות לשיווק על ידי החברה.

 

ההסכם עם הדיירים מותנה במספר תנאים מתלים, ביניהם חתימת כל הדיירים על ההסכם עם החברה, והוצאת היתר בניה. יובהר כי אין וודאות בנוגע להתקיימות כל התנאים המתלים כאמור.

 

עם התקיימות מלוא התנאים המתלים, על פי ההסכם כאמור והוצאת היתר הבניה, תחל החברה בהקמת הפרויקט, במסגרתו תבנה החברה בניין חדש (או מספר בניינים) כאשר כל דייר, שבבעלותו יחידה נוכחית אחת, יהיה זכאי לקבל יחידה חדשה בפרויקט, ויתרת היחידות שתוקמנה תימכרנה על ידי החברה לצדדים שלישיים. כנגד פינוי היחידות יקבלו הדיירים בטוחות מתאימות כמקובל בפרויקטים מסוג זה.

כתבות נוספות

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    מעניין לדעת

    אני מאוד בעד התחדשות עירונית!!! רק מאוד מקווה הדירות שימכרו יהיו מיועדים גם למעמד הבניים וזוגות צעירים כפי שמוכר היזם אלדד פרי בבת ים בפרוייקט בלו..

    אושר 19/12/2018 14:03