חדשות נדל”ן

הבנייה בפרויקט של חברת אחים דוניץ במרכז העסקים באשדוד נמצאת בשלבי גמר סופיים

החברה צפויה לקבל בשבועות הקרובים טופס 4 למגדל הראשון בפרויקט שבו 19 קומות ו-78 דירות

חדשות ספונסר 02/12/2018 12:39

א+א-

הבניה בפרויקט Up Town של חברת אחים דוניץ במע"ר דרום באשדוד נמצאת בשלבי גמר סופיים. בשבועות הקרובים צפויה החברה לקבל טופס 4 למגדל הראשון בפרויקט, המתנשא לגובה של 19 קומות וכולל 78 דירות. פרויקט Up Town יכלול בסופו של דבר 5 מגדלים עם כ-500 יח"ד וכ-1000 מ"ר למסחר.

 

לדברי נסים אחיעזרא, מנכ"ל חברת אחים דוניץ: "אנו מתקרבים לסיומו של הפרויקט, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים. אנשים המתעניינים בפרויקט יכולים להגיע לשטח ולהתרשם בפועל מהאדריכלות של המגדל וכן מתכנון הדירות, וכך מרגישים יותר ביטחון לרכוש דירה שכבר קיימת בשטח מאשר "על הנייר".

 

חברת אחים דוניץ תקים בשלבים פרויקט נדל"ן מהגדולים באשדוד, שיכלול 2 מתחמים נפרדים במע"ר (מרכז עסקים ראשי). במתחם ששטחו כ-30 דונם יוקם פרויקט Up Town שיכלול בסופו של דבר 5 מגדלים עם כ-500 יח"ד וכ-1000 מ"ר למסחר. במתחם השני בשטח של 6.5 דונם, יוקם פרויקט עם עירוב שימושים הכולל שטח מסחרי בהיקף 6,000 מ"ר ומעליו 2 מגדלים עם כ-250 דירות.

 

רובע המע"ר מרכז את עיקר פעילות הבנייה באשדוד. הרובע צמוד למרינה – מרחק דקות הליכה מחוף הים, ומאופיין בבנייה רוויה לגובה. בנוסף, רובע המע"ר קרוב גם למרכז העיר, והוא סמוך לאזורי בילוי, ומשכן האמנויות של אשדוד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה