פטרוטקס שותפות מוגבלת, מנוהלת על ידי חברת Energy Texas ובראשה קולין סינקליר בכיר לשעבר בנובל אנרג’י והמנכ"ל יוסי לוי, עוסקת ברכישת שדות גז ונפט מוכחים בארה"ב. 

 

השותפות דיווחה על גיוס מוצלח של אגרת חוב חדשה בהיקף של 46.6 מיליון ₪ ונהנתה מביקושי יתר בהיקף של 53.1 מיליון ₪ בריבית סגירת של 9.75% צמוד דולר. בין המזמינים בשלב המוסדי היו ילין לפידות, מגדל שוקי הון, נצבא, תמיר פישמן ואיגוד נוסטרו.

 

מחזיקי האיגרת יקבלו שעבוד מלא ויחיד על מאגרי Gwinville, Baxterville, Maxie המפיקים כ- 45.4 מיליארד רגל מעוקב גז ו-87 אלפי חביות נפט בשווי של 17.4 מיליון דולר ועל מאגר Milton & Opossum המפיק 5.7 מיליארד רגל מעוקב גז וכ-47 אלפי חביות נפט בשווי של 2.6 מיליון דולר. המאגרים משוערכים לפי שיעור היוון של 15%.

 

פטרוטקס עוסקת בהפקה ומכירה של גז טבעי ונפט במאגרים מוכחים בלבד, ומתמקדת ברכישת מאגרים יבשתיים מפיקים ומניבים של גז טבעי ונפט בארה"ב המאופיינים בתזרים מזומנים משמעותי.

 

בימים אלו השותפות לקראת סיום של תהליך של גיוס הון בדרך של זכויות בהיקף של כ-20 מיליון ₪ לעיבוי וחיזוק ההון של החברה. בין המחזיקים הודיעו קרן הגידור ברוש והמנכ"ל יוסי לוי על מימוש הזכויות שהינם גם חלק מהשותף הכללי.

 

את הנפקת איגרת החוב והזכויות מובילים סייבל שוקי הון, רוסאריו קפיטל וחברת הייעוץ גי.בי.רדהאן.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש