קרדיט: depositphotos

מניה שנמצאת רגע לפני פריצה - צפו בגרף

מניית אקסלון מדשדשת מתחת לשיא של 10 שנים ומפגינה עוצמה אל מול מגמת השוק. מהי רמת הפריצה ומהם היעדים הקרובים?

דורון מיטרני 08/11/2018 12:12

א+א-

אקסלון קורפ (סימול: EXC) פועלת בתחום האנרגיה והתשתיות, ועוסקת בהפקה, הפצה ומכירת חשמל ומוצרי אנרגיה, ניהול תחנות כוח ואספקת אנרגיה בארה"ב ובקנדה. החברה משרתת לקוחות מסחריים, ציבוריים ומוסדות ממשלתיים. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללות במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 43.19 מיליארד דולר.

 

בתחילת חודש נובמבר החברה פרסמה את דוחות הכספיים לרבעון השלישי. ההכנסות ברבעון הסתכמו ב- 8.08 מיליארד דולר מול הכנסות של 7.67 מיליארד דולר ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי הסתכם ב- 733 מיליון דולר או 0.76 דולר למניה, בהתאם לציפיות האנליסטים.

 

מהזווית הטכנית, החל מחודש אוגוסט המניה מדשדשת מתחת בטווח מחירים שבין 42.2 דולר מלמטה ו- 45 דולר מלמעלה אשר מהווה מחיר שיא של 10 שנים. תקופת הדשדוש ומבנה גרף המחירים מלמדים על אפשרות לפריצת השיא שנרשם בחודש אוגוסט והמשך המגמה העולה בנייר.

 

מניית EXC; מקור: StockCharts.com

 

בשלב זה, בשל הקרבה לשיא יש להמתין לפריצה של אזור 44.85-45 דולר וסגירה חיובית מעליו. במידה ותרחיש זה יתממש, מחיר היעד הקרוב סומן ב- 48 דולר והיעד הבא סביב 52 דולר.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה