חדשות נדל”ן

התקבלו היתרי בניה ל-47 יחידות בפרויקט רויאל קינג קונספט של אורון בב”ש

בפרויקט נמכרו עד כה כבר 17 יחידות דיור, במחירים הנעים בין 2.320 ל-2.650 מיליון ש"ח. רבים מהרוכשים – משפרי דיור מבאר שבע עצמה

מערכת ספונסר 07/10/2018 09:38

א+א-

התקבלו אישורי הבניה הסופיים לפרויקט רויאל קינג קונספט בשכונת רמות בבאר שבע, וכבר שליש מ-47 יחידות הדיור היוקרתיות ביותר באזור באר שבע נחטפו. מתחםהווילות והקוטג’ים החדש נמצא באזור הצפון מערבי של שכונת רמות האיכותית, צמוד לכביש היציאה המהיר מהשכונה, לכיוון מרכז הארץ ובסמיכות לכביש 40. מדובר בשכונת וילות וקוטג’ים מרהיבה, הכוללת 47 קוטג’ים ווילות, אשר חלקן נהנים מבריכת שחייה פרטית בחצר.

 

בחברת ’ארזים’ (ג.י.א) מצפים כי אישורי הבניה יאיצו את קצב הרכישות, שממילא הינו גבוה במיוחד לפרויקט ברמה כזו. "ההתעניינות האדירה בפרויקט והמכירות לא נרגעו מאז אירוע ההשקה, והסיבה לכך מובנת. מדובר בפרויקט היוקרתי ביותר בבאר שבע, שנהנה ממפרט ייחודי שטרם נראה כמותו בעיר", אומר גל קסטל, מנהל השיווק בחברת ’ארזים’ (ג.י.א), מקבוצת אורון אחזקות והשקעות.

 

"אנחנו מאמינים באיכות ללא פשרות, והפרויקט ברמות ממחיש זאת בצורה הברורה ביותר. לא התפשרנו על אף פרט במפרט ובתכנון יחידות הדיור, וההקפדה על הפרטים הופכת את המוצר המוגמר למושלם עבור משפחות רבות", אומר קסטל.

 

"מבחינת רוכשי הדירות עצמם - הופתענו מאוד מגל הביקושים הגדול שהגיע מתושבי באר שבע עצמה, שבוחרים לשדרג את איכות חייהם ולעבור לגור בדירת חלומות בעיר. אנחנו שמחים על ההזדמנות שקיבלנו, לאפשר פתרונות מגורים יוקרתיים ואיכותיים בשכונה המובילה בעיר ב״ש למשפחות המעוניינות בכך", מוסיף קסטל.

 

עד כה, נמכרו בפרויקט 17 קוטג’ים ו-וילות, מתוך סך 47 יח"ד הזמינות בפרויקט. היחידות נמכרו במחירים הנעים בין 2.320 ל-2.650 מיליון ₪ - מחירים שוברי שיאים בבאר שבע. "מדובר במוצר ייחודי. יח"ד רחבת ידיים, על שטח פרטי, הכוללת חצר ובריכה, במפרט מאוד גבוה ובמחיר הגיוני", אומר קסטל.

 

"חשוב לציין שהפרויקט הזה הוא הזדמנות נדירה ואחרונה למי שרוצים לגור בפאתי העיר ולרכוש בית פרטי מרווח בשכונת רמות המבוקשת. כל זאת לפני שתיושם בשטח תכנית המתאר, שתתמקד באזור מרכז העיר, על חשבון אזורי המעטפת", מוסיף קסטל.

 

מנכ"ל חברת ארזים (ג.י.א), מריו קופל: "באר שבע היא יעד מוביל בתחום הנדל"ן, מה שמביא לכניסתם של תושבי ערים שכנות לעיר והתחזקות של האוכלוסייה. באר שבע ממותגת וממוצבת היום יותר טוב מאי פעם, היא מגיעה לשיאי ביקוש בתחום הנדל"ן עם סטנדרט בניה הולך ועולה. מי שקונה דירה בב"ש לא מסתפק בדירת שיכון ישנה, אלא רוצה דירה חדשה ומפוארת. זהו הפרויקט השישי של חברת ארזים בבאר שבע בכלל והחמישי שלנו בשכונת רמות בפרט. נתון זה מוכיח את האמונה שלנו כחברה בעיר באר שבע ועל כך שהיא עיר עם פוטנציאל נדל"ני מהשורה הראשונה."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה