ניתוח טכני

האם נוצרה הזדמנות קניה במניית פוט לוקר?

למרות הירידה החדה לאחר פרסום הדו"ח, המניה לא הוסיפה לרדת ונסחרת מעל רמת תמיכה מהותית. האם הקונים יחזרו למניה?

דובי קורן 12/09/2018 15:56

א+א-

פוט לוקר גרופ (סימול – FL) הינה קמעונאית של נעלים ואביזרי אופנה. החברה פועלת ב 2 מגזרי פעילות עיקריים, חנויות פיזיות לציוד ספורט אתלטיקה ומכירה ישירה (אי קומרס). החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 5.5 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השני של השנה ב 24.8, החברה הציגה רווח של 0.75 דולר למניה מול צפי של 0.7 דולר למניה. בתגובה לדוחות, ירדו מניות החברה מעל 10% אך לא שברו תמיכה כלשהי.

 

ניתוח טכני

מניות החברה התאוששו בצורה מעוררת כבוד בחודשים האחרונים, מרמות השפל בסיום שנת 2017 מתחת ל 30 דולר, זינקו מניות החברה לשיא של השנה האחרונה ברמה של 59 דולר למניה. למרות הזינוק המרשים המניה עדיין רחוקה מרמות השיא אליה הגיעה בסוף 2016 ותחילת 2017 סביב 75 דולר למניה.

 

גרף מניית FL; מקור: StockCharts.com

 

 

עוד לפני פרסום הדוחות ראינו נסיגה במחיר מרמות של 59 דולר לעבר אזור של 46-46.5 דולר למניה שמהווה סגירה של פער מחירים פתוח מחודש מאי האחרון. הירידה האחרונה של המניה לאחר הדוחות נבלמה בדיוק סביב אזור תמיכה זה, ובשבועיים האחרונים נראה שהמניה מנסה להחזיק מעל רמה זו.

 

למרות המצאות קונים סביב 46.5 דולר, המניה לא מצליחה להתקדם קדימה כשאזור פסיכולוגי של 50 דולר בולם את המניה יחד עם ממוצע 20 שנמצא מעט מתחת סביב 49.5 דולר למניה.

 

המצאות על אזור תמיכה מביאה להזדמנות בטווח הקצר, פריצה מעל 50 דולר יכול לשלוח את המניה כלפי מעלה כיעד קרוב נמצא ברמה של 53.5 דולר גבוה של חודש אוגוסט. מנגד, ירידה מתחת ל 46 דולר יכולה לפתוח מהלך יורד ושער 40 דולר לא יהיה מילה גסה בטווח הקצר.

 

לדעתי הסיכוי לתנועה יורדת מעט גבוה יותר, אולם עד שאין הכרעה בנושא עדיף שלא לקחת כיוון, אלא להצטרף לתנועה כשתגיע.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה