דירה בליסינג בעפולה: דירות חדשות מוצעות להשכרה עם אופציה לרכישה

קבוצת משולם לוינשטין החלה להשכיר דירות חדשות בפרויקט נוף בראשית בשכונת עמק יזרעאל בעפולה, לתקופה של 22 חודשים

מערכת ספונסר 02/09/2018 14:53

א+א- 6

קבוצת משולם לוינשטין החלה להשכיר דירות חדשות בפרויקט נוף בראשית אותו הקימה יחד עם חברת אגדים בשכונת עמק יזרעאל בעפולה. משך תקופת השכירות הינה ל – 22 חודשים כשבמהלכה יוכלו הדיירים שהשכירו את הדירות לרכוש את הדירה בעוד שדמי השכירות אותם שילמו עד אותו מועד יקוזזו ממחיר הדירה וזאת בהתאם לתקנון המבצע.

 

בסך הכל בפרויקט מוצעות למכירה /השכרה כ- 30 דירות מוכנות לאכלוס בנות 4-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. טווח מחירי השכירות נע בין כ- 2500 שקל לדירת 4 חדרים ובין כ- 3,500 שקל לכ- 4,000 שקל לדירות גן ופנטהאוזים. הדירות מגיעות ממוזגות ומאובזרות במטבח.

 

שרון בן צבי, סמנכ"לית השיווק בקבוצת לוינשטין, מציינת כי "כמעט בכל רכישה בחיים יש לנו האפשרות לבדוק את המוצר ולהכיר אותו טוב לפני ביצוע העסקה. אם ניקח את עולם הרכב – הרי לא נשקול לרכוש רכב חדש מבלי לקחת אותו לנסיעת מבחן לפני. לכן, מאחר שאת רוב הפרויקט כבר מכרנו, אנו יכולים להרשות לעצמנו לתת אפשרות לרוכשים החדשים ללכת על מנגנון בחינה של שכירות התחלתית. זוהי עוד זרוע שאנו מושיטים לזוגות הצעירים תוך ספקולציה שהמתחם בעפולה כך או אחרת יימכר, בין אם להם ובין אם למשקיעים, בין אם עכשיו או בהמשך, וההחלטה להשכיר חלק מהדירות בפרויקט נבעה מהרצון לתת לדיירים את האפשרות להכיר את הדירה, את הסביבה, את האזור לפני קבלת החלטה כה חשובה בחייהם.

 

"השכרת הדירה לפני רכישתה מאפשרת להם לגלות את כל היתרונות בסביבה, מה שאי אפשר לפעמים להכיר מספיק טוב מרכישה על הנייר. אנחנו בחברה מאמינים ורוצים לעשות כל שאפשר כדי לדעת שלרוכשים שלנו יש את האפשרות לקבל את החלטה הטובה ביותר, אנחנו גם מאמינים שמחירי הדירות בעפולה יעלו כך שכולם ירוויחו".

 

פרויקט נוף בראשית מוקם בשכונת רובע יזרעאל שבעפולה על ידי חברת משולם לוינשטין בשיתוף עם חברת אגדים. הפרויקט כולל 5 בניינים ובסה"כ כ-225 יח"ד, לצד שטחים ציבוריים ירוקים נרחבים. הפרויקט נבנה בבניה ירוקה, במפרט טכני עשיר כשתמהיל הדירות בו הוא הגדול באזור וכולל 3,4 ו-5 חדרים.

6 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  רעיון מצוין

  השכרה ארוכת טווח היא המפתח להוצאת השוק ממיתון. קבלנים נוספים מבינים זאת ומציעים דירות קטנות להשקעה. כך גם פרי נדלן

  יואל 05/09/2018 21:09

 2. 2
  אמיתי אמיתי. יש כאלה קבוצות!

  בנופש ברודוס פגשתי בחור אשורי משבדיה ודיברתי איתו. סיפרתי לחבר החולה כדורגל - והוא נתן לי הרצאה על קבוצות כדורגל של מהגרים בשבדיה. לא בדיחה. רק סיפור אמיתי מצחיק!
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 02/09/2018 18:24

 3. 3
  רמלה עיר המוסיקה ולוד עיר החינוך...

  וימחקו אותי על פרסומת...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  גיא5 02/09/2018 16:03

 4. 4
  לא רוצים להוריד מחיר

  אבל בסוף יורידו גם בפ"ת יש קבלן שמשכיר דירות חדשות שלא מצליח למכור
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  oren1000 02/09/2018 15:38

 5. 5
  "קבוצות של מהגרים אשורים וכורדים"

  חזק ביותר |32|
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  Unforgiven 02/09/2018 15:38

 6. 6
  הגימיקים העלובים של שוק הנדלן.

  לא זוכר כבר מי שיווק בית למוסיקאים בלוד. עם חדר חזרות בכל בניין. השתמשו בשמו של אייל גולן. אבל הוא קיבל שם דירה בלי לגור בה. אחר כך חברה אחרת בנתה מתחם לאוהבי אוכל. באוגוסט סיפרו לנו כאן על בניין שיקום על מגרש הכדורגל ה"מיתולוגי" של מכבי חדרה. יש לי חבר משוגע על כדורגל. יודע לספר לי על קבוצות של מהגרים אשורים וכורדים בשבדיה שלפעמים מפוצצים משחקים בליגה השנייה או השלישית. שאלתי אותו עם שמע על מכבי חדרה. אמר - לא . רק הפועל. (חבר פורום כנראה מחדרה אמר שהשיא של מכבי חדרה היה ב1974 חצי גמר המדינה) אז עכשיו מבלבלים את המוח עם ליסינג. האמת נשמע הגיוני. אבל למי מתאים שכירות של 22 חודשים ואחר כך רכישה. ועוד שאלה - אלו בטח דירות על הנייר שייקח עוד 22 חודשים לאכלס. וגם זה פלוס מינוס 6 חודשים איחור. אז למי זה בדיוק מתאים? עוד גימיק שיווקי אבל עלוב כמו כל קודמיו. ועכשיו נזכרתי שהייתה חברה שבשיא של הביטקוין הציע לשלם 10% במטבע. מעניין מה היה רשום בחוזה על מקרה שהמטבע יורד.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  ATUK19 02/09/2018 15:19