ענקית בתי הכולבו פרצה את שיא כל הזמנים - מהם היעדים בטווח קצר?

החברה ניפצה את תחזיות האנליסטים והעלתה את תחזית הרווח. בתגובה, המניה זינקה לשיא חדש

דורון מיטרני 22/08/2018 16:12

א+א-

חברת קוהל’ס (סימבול: KSS) – מפעילת רשת בתי כולבו למכירה של אביזרי ביגוד, הלבשה  והנעלה ומוצרים לבית. הרשת מונה 1,158 בית כלבו, אתר אינטרנט kohls.com ו- 12 סניפי FILA.

מניות החברה נסחרות בבורסת ניו-יורק ונכללות במדד S&P500 לפי שווי שוק של 13.4 מיליארד דולר.

 

החברה דיווחה אמש, 21.8.18, את דוחותיה הכספיים לרבעון השני. הרווח הנקי הסתכם ב- 292 מיליון דולר לעומת רווח נקי של 208 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד. במקביל החברה העלתה את תחזית הרווח מטווח של 5.05-5.5 דולר למניה ל- 5.15-5.55 דולר למניה.

 

מתחילת שנת 2018 המניה זינקה בכ- 45% וכעת נסחרת ברמת שיא כל הזמנים לאחר שפרצה בחודש מאי האחרון את השיא הקודם משנת 2015 ברמה של 69 דולר.

 

מהזווית הטכנית, המניה חתמה את יום המסחר האחרון ברמה של 80.2 דולר, מעל השיא (תוך יומי) הקודם ב-79.9 דולר שנרשם בחודש שעבר. מאז המניה דשדשה בטווח צר יחסית.

 

גרף KSS; מקור: Sponser Charts

 

בטווח הקצר קיימת אפשרות להמשך המומנטום החיובי והתבססות מעל אזור 79.3 דולר תאשרר את הפריצה ותטיב עם המגמה. מחיר היעד הקרוב סומן סביב רמה של 86 דולר והיעד שלאחריו באזור 91-92 דולר, זאת בתנאי שהמניה נסחרת מעל 79.30 דולר.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה