האם ענקית התעופה מהדאו ג’ונס לפני תיקון טכני?

מניית בואינג הגיעה לאזורי התנגדות של החודשים האחרונים. האם המניה יוצאת לתיקון טכני?

דובי קורן 02/08/2018 16:23

א+א-

בואינג קומפני (סימול- BA) עוסקת בייצור ופיתוח של מטוסים, כלי תעופה וכן מוצרים לתעשיית החלל והאוויר. החברה מחולקת ל 4 חטיבות עיקריות, מטוסים אזרחיים, מטוסים ומערכות נשק, חטיבת מימון לחברות תעופה וחטיבה לאספקה של פס רחב לתקשורת נתונים. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 100 ו- 500 ובמדד הדאו ג’ונס לפי שווי שוק של 205.5 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון השני של השנה ב 25.7.18. החברה הציגה רווח של 3.33 דולר למניה מול צפי אנליסטים שעמד על 3.15 דולר.

 

ניתוח טכני

מהראלי של תחילת השנה והגעה לאזורי שיא באזור של 370 דולר בחודש פברואר האחרון, נכנסה המניה לתנועה צידית בין 310-320 דולר לעבר רמת התנגדות ברמה של 370/5 דולר למניה.

 

ההתאוששות בחודש האחרון הביאה את המניה שוב סמוך לרמות השיא אך הפעם נראה שהמניה נבלמה סביב 360/5 דולר למניה.

 

גרף מניית BA; מקור: StockCharts.com

 

הדוחות בשבוע שעבר והפספוס הקל ברווח למניה שלח את המניה לירידות חדות שהתמתנו בהמשך בזכות התמתנות רוחבית של השוק. אך יחד עם זאת ראינו את המניה חוזרת בימים האחרונים שוב לאזור של 350 דולר למניה, רמה פסיכולוגית בעיקר.

 

סגירה מתחת לרמה זו יכולה לפתוח תבנית M לטווח הקצר ואישור לכך יתקבל בירידה מתחת ל 345 דולר, יעד התבנית הקרוב עומד סביב 330 דולר למניה.

 

עליה מעל 365 דולר תבטל את התבנית בטווח הקצר וככל הנראה תשלח את המניה שוב לרמות השיא סביב 375 דולר.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה