ניתוח טכני

לאחר דוחות טובים, האם המניה הזו נותנת איתות קניה?

מניית LRCX מסקטור המוליכים למחצה הגיבה יפה לדוחות בשבוע שעבר, מה היעדים בטווח הקצר?

דובי קורן 30/07/2018 16:03

א+א-

חברת לם ריסרץ (סימול- LRCX) החברה פועלת בתעשיית המוליכים למחצה, מפתחת ומוכרת מערכות עיבוד לתעשיית המעגלים המשולבים. החברה נסחרת במדד הנאסד"ק 100 ואס אנד פי 500 בשווי שוק של 29.8 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה ביום חמישי האחרון לאחר המסחר. החברה דיווחה על רווח של 5.31 דולר למניה מעל צפי האנליסטים שעמד על 4.98 דולר למניה. בתגובה עלות מניות החברה מעל 7% במסחר של יום שישי.

 

ניתוח טכני

החברה נסחרת מתחת לשיאים שנקבעו בחודש מרץ השנה ברמה של מעל 230 דולר למניה. המימושים בשוק בכלל בתחום הביאו לתיקון יורד במניות החברה וירידה לרמות של 166 דולר למניה בשבועות האחרונים.

 

לאחר התבססות סביב מחיר של 166-170 דולר בשבועות האחרונים, המניה רשמה ניסיון לצאת קדימה ולמרות שוק חיובי ושיאים במדד הנאסד"ק כשלה לעשות זאת.

 

גרף מניית LRCX; מקור: StockCharts.com

 

ביום שיש האחרון לאחר הדוחות זינקה המניה בחדות ונתנה טריגר טכני חיובי מעל 183.8 דולר למניה שהוא הגבוה של חודש יולי האחרון. ייתכן מאוד שפער המחירים שנוצר יפתח מומנט חיובי במניה עם יעד לאזור של 200 דולר הפסיכולוגית כיעד ראשון ומעליו אזור של 210 דולר שהוא אזור התנגדות הבא על גרף המחיר.

 

ירידה מתחת ל 183 דולר תהיה שלילית בטווח הקצר עם פוטנציאל לסגור את הגאפ מיום שישי האחרון ולמעשה תבטל את התרחיש החיובי.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה