חדשות נדל”ן

פרויקט התחדשות עירונית בצפון ת”א: 4 חדרים החל מ-4.5 מיליון ש”ח

חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי החלה בשיווק פרויקט ברחוב התנאים שבשכונת נווה אביבים, במסגרתו ייהרס בניין רכבת עם 32 יח"ד לטובת שני מבנים בני 8 קומות עם 64 דירות סה"כ

מערכת ספונסר 15/07/2018 11:55

א+א-

חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי מדווחת כי החלה בשיווק פרויקט התחדשות עירונית ברחוב התנאים 4-10 בתל אביב. לאחרונה אישרה הוועדה המקומית של עיריית תל אביב את הבקשה להיתר תחת תנאים לפרויקט ברמת אביב הקלאסית.

 

על פי התכנית ומדיניות העירייה לנושא תמ"א 38 בשכונת נווה אביבים בצפון ת"א, החברה תהרוס בניין רכבת בן ארבע קומות ובו 32 יח"ד בארבע כניסות שנבנה בשנות ה-60 המאוחרות ותבנה במקומו שני בניינים חדשים בני 8 קומות ויתווספו להן 32 דירות חדשות בנוסף לדירות שייבנו למשפחות הוותיקות, בסה"כ 64 דירות. על פי ההסכם עם בעלי הדירות בפרויקט הם יזכו לדירה חדשה הכוללת ממ"ד, מרפסת,מחסן וחניה תת-קרקעית.

 

לדברי רפי רפאלי, מנכ"ל ובעלים של קבוצת רפאלי, והבעלים של חברת ראדקו 38: "הפרויקט ברחוב התנאים נמצא בשכונת נווה אביבים ובאחד מאזורי הביקוש הגדולים ביותר בתל אביב. אנחנו שמחים על האמון שנתנו בנו בעלי הדירות וכעת אנו פועלים להשלים את דרישות העירייה לקבלת היתר כדי להתחיל בפינוי הדיירים ובהריסת המבנה הישן".

 

רפאלי הוסיף כי "אנחנו מזהים באזור הפרויקט ביקוש שמגיע מתושבי השכונה עצמה שמאוד רוצים להמשיך ולגור בשכונה שהם מכירים ואוהבים, אבל היו מעוניינים להשתדרג בדירה חדשה. רק פרויקטים של התחדשות עירונית כאלו יכולים לענות על הביקוש הזה, וחשוב שהעירייה והממשלה ימשיכו לעודד פרויקטים במרכזי ערים ובשכונות ותיקות שזקוקות להתחדשות".

 

במסגרת תחילת השיווק החברה החלה במחירי פריסייל: דירת 4 חדרים בשטח של 98 מ"ר מרפסת של כ-11 מ"ר תימכר החל מ-4.5 מיליון ש"ח. החברה אף תכננה דירות גן 5 חדרים בשטח של 131 מ"ר וגינה של 92 מ"ר במחיר של החל מ-7.2 מיליון ש"ח בשלב הפריסייל. משך הבנייה צפוי להימשך כשנתיים מקבלת ההיתר.

כתבות נוספות

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה