חדשות נדל”ן

חברות נדל”ן: מרגישים התעוררות מצד הרוכשים שמאסו מלחכות ”על הגדר”

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק: "אנחנו רואים שגם בחודש יוני וגם בשבוע הראשון של יולי המגמה הזאת נמשכת והביקושים הכבושים הופכים למימושים"

מערכת ספונסר 12/07/2018 14:02

א+א- 4

במספר חברות בנייה התייחסו היום לנתוני הלמ"ס על רכישות יח"ד חדשות. לדברי רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק, "אנחנו רואים שגם בחודש יוני וגם בשבוע הראשון של יולי המגמה הזאת נמשכת והביקושים הכבושים הופכים למימושים. עיקר העלייה ברכישת דירות חדשות נמצאת במרכז הארץ. אנחנו רואים גם משפרי דיור וגם זוגות צעירים שהחליטו להפסיק לשבת על הגדר ולחכות להגרלות במחיר למשתכן ולרכוש דירות בשוק החופשי".

 

אוהד סבן, סמנכ"ל חברת הנדל"ן דונה, מסביר כי יש הרגשה של התעוררות מצד הרוכשים שמאסו מלחכות "על הגדר". מדובר גם על זוגות צעירים וגם על משפרי דיור: "אנחנו מזהים אפילו משקיעים אשר חוזרים בקצב מתון. נתוני הלמ"ס תומכים גם במחזור המכירות שלנו -בחודש מאי מכרנו 30 דירות ובחודש ביוני 26 דירות. רוב הדירות שנמכרו היו ראש העין, מודיעין, חריש עפולה ושכונת גילה בירושלים".

 

עזרא ערוסי, מנכ"ל משהב: "הציבור כנראה מבין שתכנית מחיר למשתכן לא תעמוד בהבטחות שלה להוריד את מחירי הדיור, והראייה לכך היא הגידול ברכישת דירות חדשות. למעשה היום אנחנו יכולים לומר שהרבעון השני והתחלת השלישי טובים יותר מהרבעון הראשון. אנחנו נמצאים היום בתהליכי קבלת היתרים ליותר מ-200 דירות בארבעה פרויקטים, וכבר רואים התעוררות בביקושים. יש ביקוש גבוה לדירות קטנות שמתאימות יותר לזוגות צעירים, שהם קהל היעד של מחיר למשתכן, והם מחכים להיתר על מנת לבצע את הרכישה. בהתאם להתעניינות אנו צופים שנמכור מעל ל-10% מהדירות כבר בשלב הפריסייל".

כתבות נוספות

4 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  להוציא את הפוליטיקה מענף הבניין !

  לאפשר לכל הקבלנים להביא פועלים סינים!

  משה דורון 13/07/2018 23:20

 2. 2
  |16|אכן כי קבלנים מורידים הרבה מחיר

  וטוב שכך..מי רוצה למכור מוריד מחירים לפעמים במאןת אלפי שקלים.. ממחיר הזוי.. כולל ביד 2 ובדירות יוקרה מי רוצה למכור מוריד במיליונים...
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  haimS 12/07/2018 17:17

 3. 3
  אם כבר ההתעוררות היא בקטע

  של וואלה המחיר יקר.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  crazych 12/07/2018 14:18

 4. 4
  שוב כתבה ממומנת ...

  מחירי הדיור יורדים וימשיכו לרדת
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  NIRVAXAL 12/07/2018 14:10