מניית S&P 500 שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית CVS סובלת ממומנטום שלילי בחודשים האחרונים. האם נוצרה תבנית היפוך מגמה?

דובי קורן 19/06/2018 12:12

א+א-

חברת סי.וי.אס הלת’ (סימול - CVS) מפעילה רשת בתי מרקחת וחנויות נוחות בארה"ב. בסניפי הרשת ניתן לרכוש תרופות, מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, מזון, שירותי פתוח תמונות וסרטים, סחורות עונתיות, מזון ועוד. בנוסף החברה מפעילה חנות מקוונת ומספקת שירותי בריאות באמצעות מרפאות רפואיות אשר רובן נמצאות בסנפי הרשת. החברה מפעילה מעל 9,803 חנויות ב- 49 מדינות בארה"ב. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללת במדד S&P 500 לפי שווי שוק של 68.86 מיליארד דולר.

 

מהזווית הטכנית, מניות החברה סובלות ממומנטום שלילי כבר לא מעט זמן, מרמות שיא בשנת 2015 סביב 105 דולר נחלשה המניה עד לרמות השפל סביב 60 דולר בחודש אפריל. התחרות ושחיקת המחירים בתחום התרופות שלחה את המניה לירידות שערים כבר שנה שלישי ברציפות.

 

בגרף היומי שמצורף לסקירה ניתן לראות את השפל שקבעה המניה סביב 60 דולר ואת ההתכנסות המחירים של החודשים האחרונים. אמש (ב’) התממשה המניה בחדות לאחר שנבלמה פעם נוספת ע"י קו המגמה היורד.

 

גרף מניית CVS; מקור: Sponser Charts

 

האם הדשדוש ימשיך להתקיים או שנראה פריצה בקרוב? את השאלה הזאת נשאיר לשוק, רק אציין שנעילה מעל 70 דולר תהיה חיובית למניה ותפתח יעד עולה לאזור של 80 דולר בקרוב. עד שהפריצה תגיע, התנודתיות בתוך התבנית הקיימת עתידה להמשך, לפחות בשבועות הקרובים.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה