סאני תקשורת נבחרה לשווק ולתמוך בהפצת פתרונות האחסון והזיכרון של סמסונג

החברה תשווק לראשונה את מוצרי הפלאש וכונני ה-SSD של סמסונג הנחשבים לאיכותיים והאמינים ביותר בשוק האחסון העולמי

מערכת ספונסר 14/06/2018 12:12

א+א-

 סאני תקשורת סלולרית מקבוצת לפידות קפיטל, חברה מובילה בתחום הטלפונים והאביזרים הסלולריים מתוצרת הענקית הדרום קוריאנית סמסונג המספקת פתרון תקשורתי כולל ללקוחותיה במגוון רחב של ערוצי מכר, גאה לדווח על בחירתה לשמש כמשווק ומפיץ למוצרי הפלש וכונני ה SSD של סמסונג. סאני תמנף את ערוצי השיווק שברשותה ובכלל זה 20 חנויות המותג סמסונג שבבעלותה ברחבי הארץ, וכן תמנה מפיצי משנה שיוסמכו לתמוך בקו המוצרים החדש.

 

סדרת מוצרי ה-SSD של סמסונג כוללת כונני SSD וכוננים ניידים המתאפיינים באמינות גבוהה ומבנה עמיד במיוחד, הפועלים במהירות כתיבה וקריאה הגבוהה עד פי 5 מכוננים רגילים. בנוסף, סדרה זו הינה הראשונה בשוק הזיכרונות עם קיבולת אחסון עצומה של 4TB.

 

משה פרי, מנכ"ל סאני תקשורת סלולרית, אמר בתגובה: "הביזנס שלנו הוא להשביח את הנכסים ולייצר עוד מנועי צמיחה. אם היום סמסונג וסאני מובילות בנתח השוק בתחום הסלולרי. זה אומר שאנחנו היום נמצאים בחלקיק מהיכולת שתוצג בעוד כמה שנים בשיווק מוצרי סמסונג. אני חושב שמעבר למספרים המדהימים ברבעוו, מלבד מה הקיים, הסיפור הוא מה שצפוי להיות בהמשך. סאני תמשיך להתרחב ולהציע לצרכן הישראלי מגוון מוצרים משלימים שהינם בחזית הטכנולוגיה ביחד עם סמסונג."

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה