קרדיט: depositphotos

מניה שנמצאת רגע לפני פריצה טכנית - זמן לקנות?

מניית אלטאבה (יאהו לשעבר) נסחרת בשיא תקופתי חדש. מהו מחיר היעד לטווח הקצר

דורון מיטרני 11/06/2018 12:12

א+א-

אלטאבה (סימול: AABA) – לשעבר YAHOO. החברה פועלת כקרן השקעות המחזיקה במניות עליבאבא, יאהו יפן וכן בחברת Excalibur IP המחזיקה באלפי הפטנטים של יאהו. מניות החברה נסחרות בבורסת הנאסד"ק לפי שווי שוק של 64.48 מיליארד דולר.

 

  • נכון לתאריך 31.03.2018 החברה מחזיקה במניות עליבאבא בשווי של 70.4 מיליארד דולר ומניות יאהו יפן בשווי של 9.4 מיליארד דולר.
  • בשבוע שעבר (08.06.18) החברה הודיעה כי בכוונתה לבצע תוכנית רכישה חזרה של מניותיה בהיקף של עד 195 מיליון מניות, וכן מכירה של כ- 100 מיליון מניות עליבאבא.
  • מתחילת שנת 2018 המניה רשמה תשואה חיובית של כ- 10%

 

מהזווית הטכנית, המניה מתבססת במשך חמישה ימי המסחר האחרונים מתחת לאזור השיא השנתי ורמת ההתנגדות סביב 80.4 דולר. את יום המסחר האחרון (ו’) חתמה המניה בעליה של אחוז לרמה של 80.55 דולר, שיא תקופתי חדש.

 

גרף מניית AABA; מקור: StockCharts.com

 

מבנה גרף המחירים מלמד על אפשרות לסיום תקופת הדשדוש הארוכה ויציאה לגל עליות חדש. הטריגר יתקבל בסגירה מעל 81 דולר כאשר מחיר היעד של התבנית הנוכחית סומן סביב 93 דולר. יש לציין כי התבססות מעל אזור 80-81 דולר לפני המשך התנועה תטיב עם המגמה.

 

בהצלחה

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה