קרדיט: depositphotos

מחפשים מניה שנמצאת רגע לפני זינוק? הנה הזדמנות מעניינת

מניית ענקית הביטוח הרפואי יונייטד-הלת’ נושקת לשיא השנתי. האם תפרוץ ומהו מחיר היעד החדש

דורון מיטרני 07/06/2018 12:12

א+א-

 

יונייטד-הלת’ (סימול: UNH) – ענקית הביטוח הרפואי מספקת שירותי תוכניות בריאות וביטוחים משלימים למיליוני מבוטחים בארה"ב. החברה מספקת מגוון תוכניות ביטוח בריאות ושירותים נלווים כגון שירותי עיבוד תביעות ביטוח, תשלומי פיצויים ושירותי מנהלה. מניות החברה נסחרות בבורסת ניו יורק ונכללת במדד הדאו ג’ונס לפי שווי שוק 238.9 מיליארד דולר.

 

בחודש אפריל החברה עדכנה את תחזית הרווח לשנת 2018. החברה צפויה לרשום רווח למניה של 12.4-12.65 דולר כאשר התחזית הקודמת של הרווח למניה היתה 12.3-12.6 דולר. עדכון תחזית הרווח פורסם במקביל לדיווח התוצאות הכספיות לרבעון הראשון בו ההכנסות הסתכמו ב- 55.19 מיליארד דולר והרווח הנקי הסתכם ב- 2.84 מיליארד דולר.

 

מתחילת השנה רשמה המניה תשואה חיובית של 12.8 אחוז, נכון לשער הסגירה של יום המסחר האחרון (ד’), ורחוקה בכחצי אחוז מהשיא התוך יומי שנרשם בחודש ינואר ברמה של 248.96 דולר.

 

גרף מניית UNH; מקור: StockCharts.com

 

מהזווית הטכנית, המניה במגמה עולה החל מחודש אפריל במבנה של שיאים ושפלים עולים. קודם לכן המניה רשמה ירידות חדות מהשיא של חודש ינואר בדומה למרבית המניות בשוק. לאחר הירידות המניה עברה לדשדש עד לאמצע חודש אפריל ולאחר פרסום הדו"ח הרבעוני החלה התנועה כלפי מעלה במבנה עולה.

 

בימי המסחר האחרונים המניה רושמת התבססות מעל 240 דולר בתצורה חיובית אשר תומכת בהמשך התנועה העולה. מחיר היעד הקרוב של התבנית הנוכחית סומן באזור 260-263 דולר.

במידה ואכן תצליח לפרוץ ולהתבסס מעל אזור 249-250 דולר, היעד הכללי בהתאם למבנה המחירים מהחודשיים שחלפו סומן סביב 275-278 דולר.

 

יש לציין שהנחת העבודה בתוקף כל עוד אזור 240 תומך במחיר, במונחי שער סגירה. סגירה מתחת לרמה זו עשויה לשנות את התצורה הכללית ובדיקה חוזרת של אזור 230 דולר.

 

בהצלחה

 

 

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה