המניה הזו על סף פריצת השיא – צפו בגרף

מניית ענקית הטכנולוגיה אקאמיי נסחרת מתחת לרמת השיא. האם הפריצה קרובה מתמיד

דובי קורן 05/06/2018 12:12

א+א- 1

חברת אקאמיי טכנולוג’י (סימול- AKAM) מספקת שירותי עיבוד תהליכים והפצה של תוכן באמצעות האינטרנט לארגונים, גופים עסקיים וגופי ממשל. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים ופתרונות אכסון והפצה של תוכן, שירותים מנוהלים, איזון עומסי רשת, אופטימיזציה של הצגת תוכן ברשת ועוד. מניות החברה נסחרות במדד הנאסד"ק 100 ומדד האס אנד פי 500 ולה שווי שוק של 13.31 מיליארד דולר.

 

החברה פרסמה את דוחותיה לרבעון הראשון של השנה ב 30.4. החברה דיווחה על רווח של 0.58 דולר למניה מול צפי אנליסטים שעמד על 0.51 דולר למניה. בתגובה נסחרו מניות החברה בתנודתיות גובהה באותו היום אולם לא כזאת שנתנה טריגר טכני כלשהו.

ניתוח טכני

המגמה החיובית בשווקים בפרט במניות הטכנולוגיה בשבועות האחרונים החזירו את המניה שוב אל עבר אזור השיא. כל התבנית אשר נוצרה בחודשים האחרונים תומכים בהמשך מגמה חיובית במניה אל עבר שיאים חדשים וזה כמובן תלוי בכוחם של הקונים.

 

גרף AKAM; מקור: StockCharts.com

 

נכון לכתיבת שורות אלה נסחרת בעליות קלות תוך התמודדות עם אזור השיא ברמה של 78.28 דולר. נעילה מעל רמה זו תיתן טריגר טכני חיובי ויעד תבנית לאזור של 88 דולר למניה. עוד אציין שהמניה בקרה ברמות האלה וגם אז הגבוה היה באזור של 78.44 דולר, זה היה בשנת 2015 כך שלאזור הטכני הנוכחי משמעות גבוהה לא רק בגרף של השנה האחרונה.

 

ירידה מתחת לשפל האחרון ברמת מחיר של 75 דולר (74.18 למחמירים) תחשב כשלילית והיא רמת הסטופלוס לאסטרטגיה מסחר הנוכחית.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    akam נכנסה לתיק קיבלנו פריצה

    והרבה זמן חיכיתי לפריצה הזו
    למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

    סימון1 05/06/2018 18:45