חדשות נדל”ן

קבוצת אורון נבחרה לקבלן הביצוע של פרויקט בגבעתיים תמורת 76 מיליון שקל

פרויקט ההריסה והבניה של מטרופוליס, שנמצאת בבעלות קבוצת אלייד וקבוצת אלדר, הוא במסגרת תכנית תמ"א 38 להריסה ובנייה של מספר בניינים סמוכים

מערכת ספונסר 31/05/2018 15:26

א+א-

קבוצת אורון אחזקות והשקעות, הנסחרת בבורסה בתל אביב, נבחרה כקבלן הביצוע בפרויקט ההתחדשות העירונית של מטרופוליס ברחוב שדה בוקר בגבעתיים. החברה, באמצעות החברה הנכדה "המגורים (ב.ר.)" חתמה על הסכמים לביצוע עבודות הריסה ובניתן של 83 יחידות דיור בשני בניינים חדשים, בתמורה ל-76 מיליון שקל (לא כולל מע"מ).

 

פרויקט ההריסה והבניה של מטרופוליס, שנמצאת בבעלות קבוצת אלייד וקבוצת אלדר, הוא במסגרת תכנית תמ"א 38 להריסה ובנייה של מספר בניינים סמוכים, שמתחברים יחד לכדי מתחם אחד שלם שמחדש את פניו. הפרויקט יכלול בסה"כ הריסה של 6 בניינים חופפים ו-209 יח"ד ברחובות שדה בוקר והכנסת.

 

במסגרת ההסכם עם קבוצת אורון נקבע כי משך הביצוע לשני הפרויקטים הראשונים יהיה בטווח של 24-26 חודשים, כאשר המועד המתוכן לתחילת הביצוע הוא במהלך השבועות הקרובים. מטרופוליס, כבר קיבלה את היתרי הבנייה מהוועדה המקומית לארבעת הבניינים הראשונים במתחם המכונה "מתחם מטרופוליס גבעתיים", ובהם: שדה בוקר 17-19, 25-27, 33-35 והכנסת 30. במקביל, החברה התקשרה עם בעלי הדירות בבניינים הנוספים ברחוב ונמצאת בשלבים מתקדמים לאישור התכניות מול עיריית גבעתיים, שיצאו לדרך בשלב השני של חידוש רחוב שדה בוקר.

 

לדברי מנכ"ל מטרופוליס, רו"ח אודי בלום, "חידוש מתחמי מגורים כולל אתגרים רבים ומספק פתרונות כמו חניונים תת-קרקעיים, בניית מפרט מוקפד ואיכותי, פיתוח שטחים ירוקים משותפים ושדרוג תשתיות ישנות. לפרויקט מורכב וחשוב כמו שאנחנו מתכננים בגבעתיים חשוב היה לנו לשתף פעולה חברת ביצוע בעלת ניסיון מוכח, מהשורה הראשונה בארץ. קבוצת אורון היא אחת המובילות בישראל בתחומי הביצוע של פרויקטים מורכבים, ואנחנו שמחים על הצטרפותה לאחד מפרויקטי הדגל של מטרופוליס".

 

על פי התכנון של משרדי האדריכלים תשובה סוסנר אדריכלים ורן בלנדר אדריכלים, במקום הבניינים הישנים שהתנשאו לגובה של שתי קומות ייבנו ברחוב בניינים חדשים ומפוארים של שמונה קומות. לכל בניין מתוכנן חניון תת-קרקעי, ובכלל האזור כולו ייהנה מפיתוח סביבתי רחב היקף המציע לדיירים נוף לפינות חמד ירוקות. במתחם 209 דירות חדשות ומרווחות בנות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

 

החברה החלה בשיווק מתחם "מטרופוליס גבעתיים" ובמסגרת מחיר ההשקה היא מציעה דירת 3 חדרים במחיר של החל מ-2.29 מיליון שקל. דירות 4 חדרים בשטח של כ-100 מ"ר עומד על החל מ-2.8 מיליון שקל. הדיירים במתחם מיוצגים על ידי עורכי הדין יאיר יהלומי, גולדפרב זליגמן, ליאת בנימיני והמבורגר עברון. מטרופוליס מיוצגת על ידי משרד עורכי הדין מ. פירון ושות’.

 

מתחם מטרופוליס גבעתיים נמצא באחד מהמקומות האטרקטיביים בעיר: מרחק פסיעה ממרכזי הבילוי, התרבות והמסחר של גבעתיים — רחובות כצנלסון, ויצמן ושינקין, ובמרחק הליכה קצרה מפארק גבעתיים, מקניון גבעתיים, ממצפה הכוכבים ומהתיאטרון העירוני.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה