גיא לרנר, מנכל מיקרומדיק<br>קרדיט: יחצ
גיא לרנר, מנכל מיקרומדיק קרדיט: יחצ

 מיקרומדיק (ת"א: מקטכ), חברה ישראלית העוסקת בפיתוח ומסחור מוצרי דיאגנוסטיקה חדשניים לאבחון, גילוי מוקדם ומעקב אחר מחלות סרטן, דיווחה היום על הצלחה בגיוס ציבורי של מניות ואופציות.

 

במסגרת ההנפקה הוצעו לציבור 4,400,000 מניות רגילות, רשומות על שם, בנות 0.1 ש"ח ע.נ. כל אחת של החברה, ביחד עם 3,300,000 כתבי אופציה (סדרה 21) הניתנים למימוש בכל יום מסחר החל מיום רישומם למסחר ועד ליום 30 במאי, 2019, כולל, באופן שבו כל כתב אופציה (סדרה 21) יהיה ניתן למימוש למניה רגילה אחת בת 0.1 ש"ח ע"נ כ"א של החברה. ניירות הערך המוצעים הוצעו לציבור ב- 4,400 יחידות הכוללות 1,000 מניות רגילות ביחד עם 750 כתבי אופציה (סדרה 21) כל אחת, בדרך של מכרז על מחיר היחידה, בהצעה אחידה, כשהמחיר המזערי ליחידה שנקבע הינו 570 ש"ח.

 

במכרז נתקבלו מהציבור סך כולל של 82 הזמנות לרכישת סך כולל של 6,408 יחידות, בהיקף כספי כולל של 4,264,870 ש"ח. כמות ההזמנות שנתקבלה במכרז, גדולה מכמות היחידות שהוצעו, דהיינו חתימת יתר של פי כ- 1.456. לאור זאת ושמחיר הרכישה שנקבע בהנפקה הינו גבוה מהמחיר המזערי, הפעילה החברה את זכותה להקצות 198 יחידות נוספות, המהוות כ- 4.5% מכמות היחידות שהוצעה על-פי דוח הצעת המדף, בתמורה כוללת של 118,800 ש"ח.

 

מחיר היחידה שנקבע במכרז הינו 600 ש"ח ליחידה, כאמור, מעל מחיר המינימום והתמורה המיידית (ברוטו) לחברה, במסגרת ההצעה לציבור, מסתכמת בכ- 2.8 מיליון ש"ח.

 

גיא לרנר, מנכ"ל מיקרומדיק: "אנו שמחים על הגיוס המוצלח המהווה הבעת אמון של המשקיעים בפוטנציאל העסקי ובאסטרטגיית מסחור מוצרי החברה. לאחרונה דיווחנו על גידול בהכנסות, צמצום בהוצאות התפעוליות והצלחות קליניות נוספות המצביעות על הפוטנציאל העסקי של מיקרומדיק. בראש ובראשונה, האצת המכירות מהווה את היעד העיקרי באסטרטגיה שאנו מובילים בשנה האחרונה, כך שאנו משוכנעים כי גם באמצעות תמורת הגיוס, נוכל להאיץ את מאמצי מיסחור המוצרים החדשניים בשווקים העולמיים ובכך להשיא ערך משמעותי לבעלי המניות של החברה. ברצוננו להודות למשתתפים בהנפקה על היענותם והבעת האמון בחברה."

 

קונסורציום המפיצים בהנפקה כלל את רוסאריו שירותי חיתום, סייבל שוקי הון ויאיר קפיטל. יוחי קורמן מחברת יואב קו יועצים בע"מ שימש כיועץ להנפקה.

תגובות לכתבה

הוסיפו תגובה

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש

 • 1
  צעד חיובי מאד להמשך

  ההנפקה נסגרה על 600 ש"ח ליחידה בעודפי ביקוש גדולים כאשר היחידות הוצעו במחיר מזערי של 570 ש"ח. גיא לרנר, מנכ"ל מיקרומדיק: "אנו שמחים על הגיוס המוצלח המהווה הבעת אמון של המשקיעים בפוטנציאל העסקי ובאסטרטגיית מסחור מוצרי החברה. לאחרונה דיווחנו על גידול בהכנסות, צמצום בהוצאות התפעוליות והצלחות קליניות נוספות המצביעות על הפוטנציאל העסקי של מיקרומדיק. בראש ובראשונה, האצת המכירות מהווה את היעד העיקרי באסטרטגיה שאנו מובילים בשנה האחרונה, כך שאנו משוכנעים כי גם באמצעות תמורת הגיוס, נוכל להאיץ את מאמצי מיסחור המוצרים החדשניים בשווקים העולמיים ובכך להשיא ערך משמעותי לבעלי המניות של החברה..."
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  • gil
  • 31/05/2018 11:00