המניה הזו פורצת לשיא כל הזמנים - זמן לקנות?

מניית מיטרוניקס מזנקת לשיא חדש לאחר פרסום הדו"ח הרבעוני. מהם היעדים לטווח זמן הקצר

דובי קורן 30/05/2018 12:12

א+א- 2

חברת מיטרוניקס עוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק והפצה של ציוד לבריכות שחיה. מוצרי החברה כוללים מגוון סוגים של רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות, כיסויים אוטומטיים לבריכות, אזעקות להגנת המשתמשים בבריכה מטביעה ומוצרים משלימים בתחום של טיפול במים לבריכות שחייה. החברה מייצרת בישראל ובאירופה ומעל ל- 95% ממוצרי החברה מיועדים לייצוא. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 2.07 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

לאחר פרסום דוחות טובים לרבעון הראשון ודשדוש של מספר חודשים תוך כדי התכנסות מחירים בין 1,600 ל- 1,800 נקודות, פרצה אתמול המניה תבנית טכנית חיובית ויצאה קדימה.

 

מיטרוניקס – גרף יומי

 

פריצת תבנית ההתכנסות אתמול פתחה למניה יעד עולה לאזור של 2,060/80 נקודות בתנאי שנראה פריצה ברורה מאוד של רמות השיא סביב 1,890 נקודות. נכון לכתיבת שורות אלה נראה שהמניה ממשיכה קדימה ובשלב זה פורצת את השיא שצוין ולכן היעד העולה מקבל משנה תוקף.

 

הדבר החשוב בימים הקרובים הוא לראות המשך תנועה ואו התבססות מעל אזור הפריצה כדי לראות המשך תנועה מעלה. למי שחושש לקנות בפריצה הראשונית יכול להמתין ולראות התבססות ובדיקה מעל או לחילופין להמתין לתיקון ושפל עולה שייתן כח להגיע ליעד.

 

ירידה מתחת ל 1,800 תהיה שלילית בטווח הקצר ויכולה לבטל את התבנית הקיימת.

 

בהצלחה לסוחרים

 

 1. מניות בכתבה
 2. מיטרוניקס

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  לקחתי חצי כמות

  משאיר חצי כמות לביסוס הפריצה ואז מצטרף בכמות מלאה. נראית טוב סה"כ
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  סימון1 30/05/2018 15:56

 2. 2
  מיטרוניקס ..|34|

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  zsarit9 30/05/2018 15:53