מניית אלוני חץ נמצאת לפני פריצה - צפו בגרף

המניה איבדה מתחילת השנה כ- 12%, האם הלחץ ישתחרר בקרוב?

דובי קורן 28/05/2018 15:44

א+א-

חברת אלוני חץ נכסים והשקעות בע”מ הינה חברת נדל”ן מניב העוסקת בהשקעות ארוכות טווח בתחום. לחברה פורטפוליו נכסים רחב מאוד בארץ ובמדינות מערביות בעיקר אמריקה הצפונית ובשוויץ. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.62 מיליארד ש"ח.

 

ניתוח טכני

מניות החברה סובלות ממומנט שלילי מתחילת השנה ונכון לכתיבת שורות אלה אבדו כ 12% מערכן. המצב היום מעט טוב יותר מרמות השפל השנתיות בהן בקרה המניה סביב 3080-3100 נקודות וזה קרה בתחילת החודש שעבר.

 

אלוני חץ – גרף יומי

 

בימים האחרונים חוזרת המניה לאזורי התנגדות ברמה של 3350/60 נקודות תוך כדי התבססות טכנית מתחת. רמת התנגדות זו בולמת את המניה מחודש פברואר האחרון וקדמה לכך שבירה של אותה רמה שהייתה לתמיכה בדיוק לפני שנה.

 

זמן התנועה הצידית האחרונה (מעל 3 חודשים) תומך בתבנית היפוך ולכן כל מה שנותר הוא להמתין ולראות האם הקונים ידחפו את המניה קדימה. במקרה של פריצה יעד התבנית עומד על אזור של 3600/50 נקודות.

 

ירידה מתחת ל 3200 נקודות יהווה תמרור אזהרה, כששיברה של השפל האחרון ברמה של 3125 נקודות יהיה שלילי ביותר ויבטל את התבנית המתהווה.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה