מניית הפניקס מנסה להתהפך מעל תמיכה מהותית, זמן לקנות?

המניה התממשה בכ- 18% מהשיא השנתי. להלן הנחת עבודה ויעדים לטווח הקצר

דובי קורן 13/05/2018 15:32

א+א-

הפניקס - החברה וחברות הבנות אשר בשליטתה פועלות בתחומי הביטוח, הפנסיה והגמל והשירותים הפיננסים. בין פעילויות החברה ניתן למנות את תחום ביטוחי החיים וחסכון ארוך הטווח, ביטוח כללי (רכב ורכוש), ביטוח בריאות ושירותים פיננסים. מניות החברה נסחרות תחת מדד ת"א 35 לפני שווי שוק של 4.63 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות תחת לחץ מוכרים בחודשים האחרונים והיא אבדה קרוב ל 18% מערכה מרמות השיא השנתיות סביב 2200 נקודות.

 

בחודש האחרון חזרה המניה לאזורי תמיכה על הגרף סביב 1770/80 נקודות, רמת תמיכה שהיוותה שיא עד חודש נובמבר האחרון ואשר הוציאו את המהלך העולה האחרון במניה אל עבר רמות השיא.

 

הפניקס – גרף יומי

 

בימים האחרונים מנסה המניה שוב לצאת קדימה בינתיים ללא הצלחה יתרה. לסוחרים אשר מחפשים עסקה יכולים להכנס למניה עם סטופ בסגירה ברורה מתחת ל 1770 נקודות ויעד ראשוני לתיקון שהוא אזור התנגדות קרוב ברמה של 1970 נקודות.

 

ירידה מתחת לאזור התמיכה תשלח את המניה לרמת תמיכה הבאה סביב 1680 נקודות. להערכתי, הסיכוי לתיקון או לשבירה הוא 50/50 ולכן האופטימיים שבין הקוראים ימתינו לקונים נחושים יותר ואז להצטרף כשהסטופ לוס לעסקה יהיה מתחת ל 1770 נקודות.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה