מניית NIKE לקראת פריצת שיא כל הזמנים

המניה נושקת לשיא כל הזמנים וקיימת אפשרות לפריצה. מהם היעדים במקרה של פריצה והיכן התמיכה הקרובה

דובי קורן 09/05/2018 16:56

א+א-

חברת נייקי (סימול – NKE) הוקמה בשנת 1964 ומקום מושבה נמצא במדינת אורגון שבארה"ב. נייקי עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של ציוד ספורט והלבשה בכל רחבי העולם. החברה מתמחה כמעט בכל ענפי הספורט הקיימים החל מכדורגל, כדורסל, אתלטיקה ועד לגולף. החברה נסחרת במדד האס אנד פי 500 ובמדד הדאו ג’ונס לפי שווי שוק של 109.5 מיליארד דולר.

 

ניתוח טכני

למרות התנודתיות בשווקים מתחילת השנה מניות החברה משדרות עוצמה ונסחרות סביב רמות שיא כל הזמנים.

 

בחודשים האחרונים המניה יוצרת תבנית מסחר שורית להמשך מגמה עולה. אזור התנגדות במניה נמצא סביב 70 דולרים ופריצה שלו תוציא לפעול תבנית של משולש שורי שיעדו באזור של 77-78 דולר למניה.

 

גרף מניית NKE; מקור: StockCharts.com

 

למרות שעדיין אין פריצה אלא רק פוטנציאל חשוב להכניס את המניה למעקב צמוד שכן תנועה חיובית בשוק יכולה לדחוף אותה חזק קדימה. דוחות החברה לרבעון הראשון של השנה טרם פורסמו ולפי פרסומי עבר הם צפויים לצאת לקראת סוף חודש יוני.

 

המשך תנועה צידית בלי פריצה תביא לביטולה של התבנית, אך לא מחייב שתיתן טריגר שלילי. שפל אחרון בגרף קיים סביב 65 דולר למניה וכל עוד המניה מעליה התבנית שרירה וקיימת.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה