מניית ת”א 90 שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית אינרום ירדה לאזור התמיכה מהחודשים האחרונים ומתבססת מעליה

דובי קורן 07/05/2018 10:48

א+א-

אינרום - פעילות החברה מתחלקת לשלושה מגזרים עיקריים - פתרונות בנייה, מוצרי גמר לבנייה ומוצרי צבעים, והיא פועלת באמצעות המותגים איטונג, כרמית מיסטר-פיקס ונירלט צבעים. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 90 לפי שווי שוק של 1.65 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

מניות החברה שהיו להיט בשנה הקודמת דיי נתקעו מתחילת השנה הנוכחית. שיא חדש וגבוה כל הזמנים שנקבע בחודש נובמבר האחרון הביא תנועה צידית דיי משעממת בחודשים האחרונים.

 

אזור של 1690/1700 נקודות שהיה שיא מאפריל שנה שעברה חזר להתנגד בחודשים האחרונים. לאחר הירידות בבורסה בחודש מרץ הגיעה המניה לאזור תמיכה סביב 1480 נקודות ומשם חזרה למעלה, החזרה מעלה הייתה חלשה כשהמוכרים הפעם מגיעים לפני הגבוהים האחרונים ויוצרים אזור התנגדות מחודש סביב 1650 נקודות.

 

אינרום – גרף יומי

 

בשבוע האחרון נסחרות מניות החברה סביב אזור תמיכה של החצי שנה האחרונה ברמה של 1480/90 נקודות. נר עם זנב קונים מהשבוע שעבר החזיק אתה מניה בימים שלאחר מכן וכעת נותר לראות האם תהיה דחיפה קדימה.

 

נעילה מעל אזור של 1540 נקודות יכול לתת טריגר לתיקון עולה וניסיון תקיפה של 1640/50 נקודות שהוא הגבוה האחרון מהחודש הקודם ולכן בנקודה הנוכחית ישנה אפשרות לעסקה אגרסיבית עם סיכון סיכוי חיובי.

 

חשוב לציין שירידה מתחת לתמיכה סביב 1480 נקודות תהיה שלילית ולמרות שקיימת תמיכה נוספת סביב 1450 נקודות אני מעריך שבמידה ונראה שבירה ברורה של הרמה הנ"ל, הסיכוי לבדוק רמות נמוכות יותר תהיה גבוה יותר.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה