מניית ענקית הגיימינג שתיקנה לאחרונה וצפויה לחזור למומנטום חיובי

מניית מפתחת משחקי הגיימינג טייק 2 אינטרקטיב מחפשת תחתית. זמן טוב להכנס?

דובי קורן 02/05/2018 16:53

א+א-

טייק 2 אינטרקטיב (סימול- TTWO) - החברה מפתחת, משווקת ומוציאה לאור משחקים בסגמנטים שונים, ספורט ואסטרטגיה, מירוצים, אקשן, הרפתקאות ועוד. החברה משווקת את משחקיה תחת הלייבלים Rockstar Games ו K2 והם מתאימים כמעט לכל קונסולות המשחקים: פלייסטיישן 3 ו 4, אקס בוקס 1 ו 360, טלפונים חכמים, טאבלטים ומחשבים אישיים.

מניות החברה נסחרות במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 11.3 מיליארד דולר.

 

החברה תדווח על תוצאותיה לרבעון הראשון של השנה ב 16.5 לאחר נעילת המסחר בארה"ב. קונצנזוס האנליסטים המסקר את המניה מצפה לרווח של 0.44 דולר למניה, נמוך מהרווח ברבעון המקביל בשנה שעברה שעמד על 0.65 דולר.

 

ניתוח טכני

לאחר קביעת השיא השנתי בחודש פברואר האחרון סמוך ל 130 דולר למניה, יצאה המניה לתיקון יורד ביחד עם השוק. בחודש האחרון ירדה התנודתיות במניה ונראה שכל האזור של 93-94 דולר למניה מחזיק בשלב זה.

 

גרף TTWO; מקור: Sponser Charts

 

המניה יצרה בשבוע שעבר שפל עולה ראשון מעל 95 דולר ואתמול יצאה קדימה חזק ונעלה את המסחר מעל לגבוה הקודם סביב 103 דולר. על פניו נראה שהמניה מסוגרת להמשיך בתיקון עולה בתקופה הקרובה. סביב אזור של 105 דולר קיימת התנגדות קרובה ונעילה מעל יכולה לשלוח את המניה עוד 10 דולר גלפי מעלה לאזור של 115/117 דולר למניה.

 

ירידה מתחת ל 98 דולר תהיה שלילית בטווח הקצר ויכולה להעיב על המבנה החיובי שנוצר בשבועות האחרונים.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה