משה דיין מתמנה למנכ”ל חברת אינפימר החל מחודש יוני

דיין מילא בחברת כתר הגלובלית, שלה כ-24 מפעלים בישראל, אירופה וארה"ב, מגוון עשיר של תפקידים והאחרון שבהם היה מנכ"ל כתר ישראל

מערכת ספונסר 01/05/2018 09:26

א+א-

דירקטוריון אינפימר אישר אתמול את מינויו של מר משה דיין, החל מחודש יוני 2018, למנכ"ל חברת אינפימר. דיין מילא בחברת כתר הגלובלית, שלה כ-24 מפעלים בישראל, אירופה וארה"ב, מגוון עשיר של תפקידים והאחרון שבהם היה מנכ"ל כתר ישראל (ניהול פעילות של כ-500 מיליון דולר, 8 מפעלים וכ-1500 עובדים) ומשנה למנהל התפעול הגלובלי (חבר בצוות התפעול הכולל שרשרת הספקה ורכש ואחריות על השוק הישראלי).

 

דיין מביא עמו מומחיות וניסיון של מעל ל-30 שנה בהובלת עסקים ותפעולם, ניהול חברות עם פעילות גלובלית וחדירה לשווקים חדשים. לדיין ניסיון בפיתוח מוצרים חדשניים וייחודיים והבנה רחבה של מכלול טכנולוגיות ייצור פלסטיק. דיין מצטרף לאינפימר לאחר קריירה ארוכה ורבת הישגים בחברת כתר, שהינה החברה מספר אחת בעולם לשיווק, מכירה וייצור מוצרי צריכה מפלסטיק.

 

יובל תמיר יו"ר אינפימר: "הצטרפותו של משה דיין לחברה היא אבן דרך משמעותית בהתפתחות החברה והפיכתה לשחקן בינלאומי מוכר וחשוב. משה מביא עמו לאינפימר ידע, ניסיון, קשרים בינלאומיים, מצויינות תפעולית יחד עם דינמיות ויצירתיות רבים. החברה נמצאת היום בנקודת זינוק ומשה יוכל להביא לצמיחתה המואצת ולהפיכתה למובילה עולמית בייצור חומר גלם איכותי ובמחיר תחרותי, לתעשיית הפלסטיק העולמית."

 

משה דיין, המנכ"ל המיועד: "אינפימר היא החברה מעניינת ובעלת הפוטנציאל הגדול ביותר שפגשתי לאורך עשרות שנות פעילותי בתעשיית הפלסטיק המקומית והגלובלית. יש כאן שילוב מנצח של יזמות, ידע, טכנולוגיה פטנטית מהפכנית עם פוטנציאל שוק עצום. אינפימר מחוללת מהפכה אמיתית ומהווה אלטרנטיבה כלכלית יותר מכל חלופה אחרת בשוק כמו גם בתכונות חומר טובות יותר, דבר המביא להוזלת חומרי הגלם לתעשיית הפלסטיק ביחד עם בשורה חשובה לא פחות להקטנת הזיהום הסביבתי. בכוונתי לתרום מניסיוני הרב ולהצעיד את החברה להישגים משמעותיים".

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה