אחרי דשדוש ארוך, האם זה הזמן לקנות? צפו בגרף

מניית ארקו פורצת היום תבנית של משולש סימטרי ונושקת לשיא. מה היעדים לטווח זמן הקרוב?

דובי קורן 23/04/2018 14:34

א+א- 2

החברה ארקו החזקות בע"מ הינה בעלת השליטה בחברתINVESTMENTS GPM הפועלת ב 22 מדינות בארה"ב. החברה עוסקת בתפעול של חנויות נוחות הצמודות לתחנות דלק ובהספקת דלקים לתחנות דלק המופעלות ע"י צדדים שלישיים. מניות החברה נסחרות במדד ת”א 90 לפי שווי שוק של 1.574 מיליארד ₪.

 

החברה פרסמה אתמול בבוקר על רכישה והשכרה של עוד 267 תחנות דלק וחנויות נוחות בארה"ב. החברה רכשה  תחת חברת הבת GPM בה מחזיקה ארקו (כ 70%) מנוהלים כבר 1224 אתרים ואספקת דלק ל 138 תחנות דלק בבעלותה ובבעלות אחרים ב 22 מדינות ברחבי ארה"ב.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות בעלות שערים בימים האחרונים ומתקרבת שוב לרמות השיא השנתיות סביב 210 נקודות. התבנית הטכנית הפעם נראה חיובית יותר ממספר סיבות:

הראשונה, המניה מתכנסת מתחילת השנה בטווח מחירים צר יחסית בין 170 ברמות השפל לאזורי השיא סביב 210 נקודות. הסיבה השנייה היא שההתכנסות האחרונה מגיעה לאחר מהלך עולה חזק מרמות השפל של 2017 מ 130 ועד לשיא כל הזמנים סביב 210 נקודות, כך שכל ההתכנסות האחרונה בהחלט יכולה להתפרש כהתכנסות לפני מהלך עולה המשכי נוסף.

 

ארקו החזקות – גרף תקופתי

 

פריצת המשולש הסימטרי היום יכולה לרמז לנו על העתיד לבוא, אך בלי סגירה מעל 210 לא ניתן יהיה לגזור את היעדים קדימה.

נעילה ברורה מעל 210 נקודות חיובית מאוד ותיתן איתות טכני חיובי במניה, יעד התבנית עומד על 245/50 נקודות לטווח זמן הקרוב כך שכל מה שנותר הוא להמתין לשוק לפעול בהתאם.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

2 תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
 1. 1
  אתה אחראי לרוב הרעש..

  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  אדום עולה 23/04/2018 15:21

 2. 2
  מי שהחזיק את הנייר במשך

  השנה האחרונה התשואה כמעט 0 אחוז הרבה רעש וצילצולים תמיד יש סביב החבכה אבל תכלס עין שם.
  למעבר להודעה בפורום לחץ כאן

  m-g 23/04/2018 14:48