חדשות נדל”ן

דירות אחרונות בפרויקט בקריית ביאליק: 4 חדרים מ-1.51 מיליון ש”ח

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון משווקת את שש הדירות האחרונות שנותרו בפרויקט בגבעת הרקפות; בימים אלה עומד הפרויקט לפני אכלוס, והוא צפוי להימסר לרוכשים כבר בקיץ

מערכת ספונסר 15/04/2018 14:22

א+א-

חברת ארזים (ג.י.א) מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בונה בימים אלה פרויקט ייחודי בגבעת הרקפות שבקרית ביאליק ומציעה לרוכשים הזדמנות אחרונה להשתלב בפרויקט ולרכוש את שש הדירות האחרונות בהחלט שנותרו בפרויקט.

 

הדירות המוצעות למכירה בימים אלה כוללות בתוכן גם דירות מיוחדות, בהן דירת גן אחרונה בת 5 חדרים בשטח של 132 מ"ר עם חצר ענקית בשטח של 197 מ"ר ופנטהאוזים בני 6 חדרים בשטח של 148 מ"ר + 83 מ"ר מרפסת, במחיר של החל מ 2,350,000 ₪.

 

בנוסף, נותרו בפרויקט דירות 4 ו-5 חדרים אחרונות החל מ 1,515,000 ₪. ייחודו של הפרויקט, נעוץ במפרט העשיר במיוחד של הדירות, הכולל בין היתר מיזוג מיני מרכזי, מערכת שאיבה מרכזית, מטבח עם אי, כלים סניטריים וריצופים יוקרתיים, פרקט בחדר שינה הורים ועוד. בימים אלה עומד הפרויקט לפני אכלוס, והוא צפוי להימסר לרוכשים כבר בקיץ 2018.

 

לדברי מנכ"ל חברת ארזים, איתן אפוד, "מדובר בדירות אחרונות בפרויקט ייחודי, מושקע ומוקפד, המהוות הזדמנות נדירה לרוכשים. הביקוש לדירות בפרויקט היה גבוה במיוחד, ובימים אלה אנו נערכים לסיום הבנייה ולמסירת הפרויקט לדיירים החדשים".

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה