מניית ענקית הבנקאות מוול סטריט לפני תנועה חדה

מניית מורגן סטנלי מדשדשת בעצבנות בשבועות האחרונים לקראת פרסם הדו"ח הרבעוני

דובי קורן 12/04/2018 16:31

א+א-

מורגן סטנלי (סימול: MS) – חברת אחזקות פיננסיות המספקת מוצרים ושירותים פיננסיים לתאגידים, ממשלות, מוסדים פיננסים ולקוחות פרטיים ברחבי העולם. החברה פועלת בשלושה מגזרים עיקריים: ניירות ערך מוסדיים, ניהול עושר וניהול השקעות. החברה נוסדה בשנת 1924 והיא ממוקמת בניו יורק. מניות החברה כלולות במדד האס אנד פי 500 לפי שווי שוק של 94.5 מיליארד דולר.

 

החברה צפויה לדווח בשבוע הבא (18.4 לפני פתיחת המסחר) על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של השנה. ציפיות האנליסטים המסקרים את החברה עומדות על רווח של 1.28 דולר למניה, גבוה מהרבעון המקביל בשנה שעברה שעמד על רווח של 1 דולר למניה.

 

ניתוח טכני

בדומה לרוב מניות בשוק, גם מניית מורגן סטנלי נסחרת בטווח מחירים צר בתקופה של שלושת השבועות האחרונים. אזור התמיכה קיים סביב 52 דולר ואזור התנגדות סביב 55 דולר למניה.

 

גרף מניית MS; מקור: Sponser Charts

 

קדם למצב הנוכחי, המניה רשמה שיא תקופתי חדש בחודש שעבר, מעל לגבוה של ינואר, סביב 58 דולר ומשם החלה במימוש האחרון, זאת בהתאם למגמת השוק. המהלך היורד האחרון הביא לשבירה של השפל המסומן על הגרף ברמה של 53.5 דולר שלמעשה מסכן את מבנה המחירים העולה שקיים במניה בשנה האחרונה.

 

ירידה מתחת ל 52 דולר למניה תהיה שלילית בטווח הקצר עם פוטנציאל לבדוק את הנמוכים השנתיים באזור של 51-50 דולר למניה שם קיים השפל השנתי והשיא מחודש אוקטובר האחרון שהחזיק את המניה. תרחיש זה יכול לשלוח את המניה לתיקון מעט עמוק יותר ולסיים את המגמה העולה הקיימת.

חזרה ברורה מעל 55.5 דולר תאותת על חזרה לשגרה עם אפשרות לראות לא רק את השיא אלא שיאים חדשים, אולם לאפשרות זו אני נותן סיכויים נמוכים יותר בשלב זה, כשהדוחות שיפורסמו בשבוע הבא בהחלט יכולים לתת את הטריגר למהלך הבא.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

חדשות ספונסר

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה