מניית אלוני חץ התהפכה על תמיכה חשובה, האם קיבלנו הזדמנות קניה?

המניה מתהפכת מעל אזור תמיכה חשוב אחרי ירידה של כ- 16% מהשיא השנתי

דובי קורן 27/03/2018 16:53

א+א- 1

אלוני חץ - חברת נדל”ן מניב העוסקת בהשקעות ארוכות טווח בתחום. לחברה פורטפוליו נכסים רחב מאוד בארץ ובמדינות מערביות בעיקר אמריקה הצפונית ובשוויץ. מניות החברה נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 5.5 מיליארד ש"ח.

 

ניתוח טכני – מניות החברה נסחרות תחת לחץ בחודשיים האחרונים כשהחברה מאבדת כ 16% מערכה מרמות השיא שנקבעו השנה סביב 3,900 נקודות למניה.

 

התאוצה בירידות הגיעה לאחר שבירת התמיכה סביב 3,580/3,600 נקודות ויציאה של שיא יורד ראשון במניה מסוף שנת 2016, מה הביא למימוש עמוק יחסית במונחי המניה עד לאזור של 3,200 נקודות.

 

גרף מניית אלוני חץ 

 

רמת 3,200 נקודות אשר מחזיקה בשלב זה החזיקה פעמיים בתקופה האחרונה, פעם ראשונה בירידות של חודש פברואר ופעם נוספת בשבוע האחרון. היום (שלישי) אנו רואים עליות שערים במניה מאזורי השפל שצוינו לעיל אך להן גרושה המשכיות.

 

סוחרים אגרסיביים המחפשים אפשרות למסחר יכולים לנסות להכנס סביב רמות המחירים הנוכחיות עם סטופ ברור בשבירה של 3,180 נקודות. חזרה מעל 3,400 תוציא תבנית טכניות לעליות ויעד עולה לאזור של 3,600 נקודות בטווח הקצר, עד שזה לא יקרה כל כניסה סביב הרמות הנוכחיות טומנת בתוכה סיכוי רב יותר (יחד עם סיכוי) שכן המניה עדיין צמודה לנמוכים.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

תגובה אחת

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה
  1. 1
    אלוני חץ

    חברה מצוינת עם חלוקת דוידנדים סדירה. אחת ההשקעות המומלצות הענף.

    cinege 27/03/2018 18:24