ניתוח טכני

מניית פלסאון – תיקון יורד או שינוי מגמה?

המימוש האחרון במניה מעמיד בסימן שאלה את המגמה החיובית ארוכת הטווח

דובי קורן 20/03/2018 16:04

א+א-

פלסאון עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי פלסטיק בתחום המחברים לצנרת להובלת מים וגז, מוצרים לענף הלול וכן מגוון של מוצרים לחדרי אמבט. מנית החברה נסחרות במדד ת"א 90 ו 125 לפי שווי שוק של 1.52 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

מניות החברה נסחרות בלחץ מחירים בשבועיים האחרונים והיא אבדה קרוב ל 10% מערכה עם ירידות שערים מאזור של 18000 לאזור המחיר הנוכחי סביב 16000 נקודות.

 

הירידה האחרונה הביאה לשבירה של קו מגמה עולה אשר תמך במניה בחצי השנה האחרונה והוא זה שדחף אותה לשיא של תחילת פברואר האחרון.

 

מניית פלסאון – גרף יומי

 

נכון לכתיבת שורות אלה המניה עדיין נסחרת בירידות שערים ומגיעה לאזור תמיכה טכני חזק מאוד סביב 16000 נקודות. אזור זה נבדק לאחרונה בחודשים אוקטובר ודצמבר האחרונים ומאז המניה לא בקרה בו או סמוך אליו.

 

למרות קיימות של מבנה מחירים שלילי ותבנית של היפוך מגמה ייתכן שנראה ריבאונד עולה בעיקר כשמגיעים לאזור תמיכה חזק. בנוסף החברה טרם פרסמה את דוחותיה הרבעוניים ולכן קיים סיכוי שאלה יביאו את השינוי.

 

לרמות הסיכוי להיפוך אני מעריך שאחרי חודשים רבים חשוב להיות זהירים על אחת כמה וכמה אם נראה ירידה מתחת לתמיכה והמשך של מגמה שלילית.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה