האם נוצרה הזדמנות קניה במניית פרטנר?

המניה ירדה חזרה לאזור תמיכה מהותי והתהפכה. צפו בגרף

דובי קורן 19/03/2018 14:38

א+א-

פרטנר - מפעילת תקשורת המספקת מגוון שירותי תקשורת, ניידת, נייחת אינטרנט וטלויזיה תחת המותגים פרטנר וסמייל 012. בעל בשליטה בחברה הינו המיליארדר חיים סבן אשר רכש את החברה מסקיילקס ובנק לאומי. מנית החברה נסחרות במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 2.96 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני – לאחר אובדן ערך של כ- 20% מתחילת השנה, ירדה מניית פרטנר בשבוע האחרון אל אזור תמיכה חזק מאוד שמחזיק אותה קרוב לשנתיים.

 

אתמול (א’) זינקה המניה בחדות ללא כל הודעה או חדשה מצידה, הזינוק הגיע מרמות השפל האחרונות סביב 1670/80 נקודות שמסמנות תמיכה אופקית חזקה מאוד. למרות הזינוק אתמול, היום החברה פתחה את המסחר בירידות שערים וללא המשכיות לתנועה העולה (סימפטום של מניה במומנט שלילי).

 

מניית פרטנר – גרף יומי

 

לסוחרים האגרסיביים אשר חושבים שקיימת כאן הזדמנות, ניתן לחשוב על כניסה למניה עם סטופ ברור בנעילה מתחת ל 1670 נקודות. חשוב לציין שקניה ללא כל טריגר או תחילת תנועה יכולה להשאיר את המניה סביב רמות המחיר האלה, ללא תנועה ממשית וגרוע מכך אף לשבור את התמיכה ולרדת לנמוכים חדשים.

 

אפשרות נוספת היא המתנה לבניה של מבנה מחירים מחודש או מעבר של טריגר טכני, טריגר כזה קיים מעל אזור של 1780/1800 נקודות.

 

לסיכום, המניה מאוד קורצת לאחר הגעה לאזור תמיכה טכנית חזק מאוד, יחד עם זאת חוסר במומנטום וקונים אינו מבטיח תיקון עולה ולכן רצוי להכניס את המניה למעקב ולחכות לאות כלשהו מהשוק.

 

בהצלחה לסוחרים.

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה