המניה הזו מתהפכת מעל תמיכה חזקה, צפו בגרף

מניות גזית גלוב התהפכה שבוע שעבר מעל לרמת תמיכה חשובה, מהם היעדים לטווח הזמן הקצר?

דובי קורן 18/03/2018 11:08

א+א-

גזית גלוב – החברה עוסקת במישרין ובאמצעות חברות בנות ברכישה, פיתוח וניהול נכסים מניבים בצפון אמריקה, אירופה וישראל. קבוצת גזית גלוב מתמקדת בעיקר בענף המרכזים המסחריים מעוגני סופרמרקטים. בנוסף, פועלת גזית גלוב בענף הדיור המוגן ובענף מבני משרדים רפואיים בארה”ב. כמו כן, פועלת גזית גלוב לאיתור ומימוש הזדמנויות עסקיות בדרך של רכישת נכסים ו/או חברות הפועלות בתחומי עיסוקה ו/או בתחומים משיקים, באזורי פעילותה ובאזורים אחרים. החברה נסחרת במדד ת"א 35 לפי שווי שוק של 6.5 מיליארד ₪.

 

ניתוח טכני

בימי המסחר הראשונים של שנת 2018 המניה רשמה שיא תקופתי חדש, אולם כעבור מספר ימים החלה במסע מימוש עד לאזור התמיכה החשוב של שנת 2017 סביב אזור 3,300 נקודות כמתואר בגרף המצורף.

 

גרף מניית גזית גלוב

 

לאחר תיקון עולה מאזורי התמיכה שצוינו לעיל, חזרה המניה להתממש בשבועיים האחרונים כשהיא חוזרת שוב לאזור התמיכה. ביום חמישי האחרון ראינו עצירה סביב רמת התמיכה כשהיום (ראשון) המניה מאשרת את ההיפוך ונסחרת בעליות קלות.

 

לחובבי היפוכי המגמה קיימת הזדמנות, נר האישור היום נותן אפשרות כניסה למניה בהנחה שתיקון טכני בפתח, נעילה מעל 3400 תהיה חיובית בטווח הקצר ויכולה למשוך את המניה עד לגבוהים האחרונים סביב 3600 נקודות.

 

סגירה ברורה מתחת לתמיכה סביב 3280 נקודות תיתן איתות מכירה וסטופ לסוחרי הלונג. יחס הסיכון סיכוי בנייר חיובי ולכן לחובבי ההיפוכים קיימת אפשרות כניסה דיי נוחה עם סטופ קצר יחסית.

 

בהצלחה לסוחרים

***

מובהר ומודגש כי האמור בסקירה זו אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. בפרסום המידע בסקירה זו אין משום המלצה או חוות דעת בקשר לביצוע כל עסקה או השקעה בניירות ערך, לרבות רכישה ו/או מכירה של ניירות ערך. יודגש כי לגבי כל מידע מכל סוג המופיע בסקירה – על כל אדם לבצע בדיקה ואימות נוספים, תוך התחשבות בנתונים ובצרכים המיוחדים שלו. יצוין כי במידע עלולות ליפול טעויות וכן עשויים לחול לגביו שינויי שוק ו/או שינויים אחרים, וכי אף עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין התחזיות והניתוחים המופיעים למצב בפועל. אשר על כן, קבלת החלטה כלשהי על סמך נתון, דעה, חוות דעת, תחזית או ניתוח המופיע במסגרת הסקירה - הינו על אחריות הקורא בלבד.

אין תגובות

בשליחת תגובה אני מסכים/ה לתנאי האתר

שלח תגובה